Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


7 najgorętszych kobiet grających w piłkę nożną

Piłka nożna to najpopularniejszy sport świata, który od gracza wymaga wielu umiejętności i opanowania, aby grać na najwyższym poziomie. Każdy kto ogląda mecze piłki nożnej doskonale wie, jak wiele niezwykłych rzeczy potrafią zrobić z piłką najlepsi piłkarze. Zresztą obecnie trwa turniej Euro 2016, więc każdy z nas może się przekonać, że w tych słowach kryje się prawda. Obecnie we Francji możemy zobaczyć najlepszych europejskich piłkarzy i ich popisy.

Oczywiście piłka nożna to nie tylko sport dla mężczyzn, bowiem zagrywają się w nią również kobiety. Mecze rozgrywane przez Panie ogląda się równie dobrze co mecze mężczyzn, z tą różnicą, że kobiety czarują nas dodatkowo pięknym uśmiechem. Zresztą popatrzcie na najpiękniejsze piłkarki świata.

Czytaj więcej...

6 najpiękniejszych kobiet w MMA

Mieszane sztuki walki (ang. mixed martial arts, MMA) w zasadzie od zawsze były zdominowane przez mężczyzn, nawet w starożytności walki były domeną panów. Dopiero w 1997 roku w Stanach Zjednoczonych odbył się pierwszy w historii MMA mecz kobiet. Teraz kiedy zawodnicy walczą przy dużym zakresie dozwolonych technik, Mieszane sztuki walki stały się popularniejsze niż nigdy przedtem.

W rzeczywistości ten sport jest uważany za jeden z najszybciej rozwijających się na świecie. W takich warunkach nie ma się co dziwić, że coraz więcej kobiet decyduje się spróbować swoich sił w MMA. Są wśród nich Panie bardzo piękne, które na pierwszy rzut oka mogą nie wyglądać na wojowniczki. Sam się przyjrzyj najpiękniejszym kobietom w MMA.

Czytaj więcej...

10 najgorętszych sportsmenek z X Games

Jak możemy przeczytać na Wikipedii "X Games to jedna z najsławniejszych corocznych imprez sportów ekstremalnych obejmująca (w przeszłości) również międzynarodowe konkursy i dema dookoła świata w ciągu całego roku. Składa się z 2 zawodów w sezonach: letnim, zazwyczaj w sierpniu (Summer X Games), i zimowym, zazwyczaj w styczniu bądź lutym (Winter X Games)."

Chociaż jednymi z najsławniejszych sportowców na X Games są mężczyźni – przypomnijcie sobie występy takich sław jak Tony Hawk, Travis Pastrana, oraz Shaun White – to ozdobą zawodów są sportsmenki. Te kobiety łączą w sobie niezwykłe umiejętności i piękno. Zobaczcie kilka najładniejszych zawodniczek X Games.

Czytaj więcej...

6 najbardziej wartościowych klubów piłkarskich w 2016 roku

Hiszpańskie kluby po raz kolejny zdominowały świat klubowej piłki nożnej. W finale Ligi Mistrzów, który odbędzie się 28 maja, zmierzą się z sobą Real Madryt oraz Atlético Madryt. Z drugiej strony wczorajszy finał Ligi Europejskiej wygrała Sevilla, która pokonała Liverpool Jürgena Kloppa 3:1, po raz piąty w historii i trzeci z rzędu wygrywając te prestiżowe rozgrywki.

Każdy kto śledzi informacje ze świata piłki nożnej dobrze wie, że hiszpańskie kluby potrafią wydawać na najlepszych piłkarzy ogromne pieniądze. Między innymi właśnie dlatego w pierwszej piątce najbardziej wartościowych klubów piłkarskich na świecie znalazły się dwa zespoły z ligi hiszpańskiej.

Czytaj więcej...

10 najcenniejszych piłkarzy świata w styczniu 2016 roku

Nadejście nowego roku oznacza zmiany w życiu wielu ludzi. Dla niektórych początek nowego roku oznacza wyznaczenie sobie nowych celów i ich realizację. Dla innych będzie to koniec urlopu świątecznego, który spędzało się wraz z dziećmi. Koniec starego roku i początek nowego, to również kolejne zmiany w świecie piłki nożnej – wszak w styczniu zaczyna się zimowe okienko transferowe.

Aby ściągnąć do siebie najlepszych piłkarzy kluby muszą wyłożyć niemało pieniędzy. Ile? Tego już możemy się dowiedzieć dzięki specjalistycznym stronom szacującym wartość piłkarzy, takim jak CIES Football Observatory. Oto najdrożsi piłkarze w aktualnym zestawieniu.

Czytaj więcej...

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane

Najlepsze czekolady

edusensus

Najbardziej rozpoznawalna seria programów terapeutycznych przeznaczona dla logopedów