Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 najbardziej niesamowitych klubów nocnych na świecie

Kluby nocne to z definicji bardzo szalone, wręcz niesamowite miejsca. Wypełnione muzyką, światłami, rozwiązłością – wszystko co się tam dzieje na pewno będzie dla ciebie wypełnioną szaleństwem nocą, niezależnie od tego jaki klub nocny wybierzesz. Wiadomo jednak, że wśród tak dużej ilości klubów nocnych z jaką mamy do czynienia, istnieją takie, które swym poziomem przewyższają inne i wychodzą przed szereg.

Kluby nocne działają na całym świecie, a z dzisiejszego artykułu dowiesz się gdzie działają te najbardziej niesamowite. Wszystkie kluby na tej liście wnoszą coś niesamowitego do świata imprez, wypełnione są dobrą muzyką i wspaniałymi ludźmi. Tak więc jeżeli szukasz miejsca na imprezę, zerknij do rozwinięcia.

 

1. Studio 54 w Nowym Jorku
To był jeden z najbardziej znanych klubów nocnych na świecie, mimo że działał tylko od 1977 do 1986 roku. W Sylwestrowe imprezy na podłodze leżała 10 centymetrowa warstwa brokatu, który był znajdowany w nowojorskich mieszkaniach nawet miesiąc później. Bywali tu Andy Warhol, Mick Jagger , Elizabeth Taylor , Elton John i inni celebryci.

2. Pacha na Ibizie
Ulubiony klub DJ-ów na całym świecie. Chociaż istnieją inne kluby nocne noszące nazwę Pacha, mieszczące się w kilku dużych miastach europejskich, Pacha na Ibizie jest rewelacyjna. Klub działa od 1973 roku i jest gospodarzem corocznej imprezy DJ Awards. Ma kilka dużych sal, na których puszczane są różne style muzyczne.

3. Board Room w Chicago
W tym klubie niesamowite jest to, że posiada flotę białych, luksusowych samochodów, które dowożą VIPów i celebrytów do klubu i rozwożą ich po zabawie. Można tu spotkać wielu znanych ludzi, a jednym z nich jest Zac Efron. Jeszcze coś ciekawego? Może to, że sprzedawano tu szampana za 100 000 dolaró.

4. TAO w Las Vegas
To klub w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zanim zaczniesz szaleć na parkiecie możesz spędzić kilka chwil w restauracji, zajadając się czymś lekkim. A kiedy będziesz zmęczony nocnym szaleństwem, możesz skorzystać z basenu lub przejść się do kameralnego baru w którym w spokoju wypijesz drinka.

5. LIV w Miami
Ten klub ma tak zwane Skybox'y, czyli prywatne balkony wynajmowane VIP'om., każdy z minibarkiem Chętnie korzystają z nich między innymi znani aktorzy, tacy jak Will Smith. Oczywiście trzeba uiścić poważne pieniądze, jeżeli chce się wynająć takie miejsce, ale żeby wyglądąć cool czasami jest warto. Prawda?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane