Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 pytań, których chłopak nie powinien zadawać dziewczynie

Nie trzeba być geniuszem by wiedzieć, że istnieją pewne pytania, których chłopak nie powinien nigdy zadawać swojej dziewczynie. Nie ma znaczenia czy to twoja dziewczyna, przyjaciółka, lub przypadkowa kobieta. Czasami po prostu trzeba trzymać język za zębami i pomyśleć zanim nasze usta wydadzą z siebie jakieś dźwięki.

Jesteśmy pewni, że mężczyźni są świadomi iż kobiety są wrażliwe i drażliwe kiedy chodzi o pewne szczególne kwestie. Więc jeżeli nie chcesz wypaść źle w oczach dziewczyny, to powinieneś wstrzymać się z niektórymi pytaniami. Kobiety są skomplikowanymi istotami, dlatego poniżej publikujemy listę pytań jakich lepiej nie zadawać paniom. Zobacz czy kiedyś popełniłeś błąd pytając się o którąś z tych rzeczy.

1. Czy twoja siostra jest gorąca?
Nie dość, że dziewczyna może pomyśleć, że będziesz miał ochotę na jej siostrę, to możesz wpaść na tym, że jej siostra ma 14 czy 15 lat. Lepiej zapytać „Czy twoja siostra jest tak samo piękna jak Ty?"

2. Masz okres?
To pytanie ze strony mężczyzn często pada kiedy kobieta nie ma humoru, co jeszcze bardziej pogarsza sprawę. Lepiej podarować sobie to pytanie i nie ryzykować zaognienia kłótni.

3. Z iloma mężczyznami spałaś?
Oczywiste, że jest coś nie tak z tym pytaniem. To pytanie sprawia, że dziewczyna czuje się nieswojo, a ponadto jakbyś dawał jej do zrozumienia, że miała mnóstwo mężczyzn przed tobą.

4. Możesz się uspokoić?
Kiedy prosisz dziewczynę aby się uspokoiła, to tak jakbyś ją dodatkowo szturchał, drażnił się z nią. W tym momencie dziewczyna może obie pomyśleć, że Ty myślisz iż ona nie ma wystarczających powodów do gniewu.

5. Zamierzasz to zjeść?
Nie ma nic bardziej irytującego, kiedy pytasz się dziewczyny, czy zamierza zjeść wszystko co ma na talerzu. Dziewczyny potrafią zjeść równie dużo co faceci, tylko zazwyczaj się z tym kryją.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze