Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 sławnych ludzi, którzy teraz pracują w innych branżach

Istnieje wiele gwiazd, które poznaliśmy na przestrzeni naszego życia, a których kariery rozwijały się wraz z naszym dorastaniem. Od aktorów, przez gwiazdy pop, po sportowców i innych znanych ludzi. Wiele z tych gwiazd wciąż kontynuuje swoje kariery, ale istnieją również tacy, którzy zniknęli z mediów i zajęli się czymś poza show biznesem.

Niektóre gwiazdy zniknęły z małych ekranów i gazet na własne życzenie, podczas gdy inne zostały pociągnięte na dno przez problemy prawne, problemy osobiste itd. Poniżej prezentujemy ci kilka znanych gwiazd, oraz to co robią aktualnie. Jeżeli znasz inne takie przypadki, daj znać w komentarzach pod wpisem lub przygotuj własny ranking przy pomocy naszego kreatora.

1. Frankie Muniz (Zwariowany świat Malcolma)
Pomimo sukcesu jako aktor, nie zadomowił się w tej branży na długo. Obecnie pracuje głównie jako perkusista i kierowca wyścigowy.

2. Dan Lloyd (Lśnienie)
Pamiętacie młodego chłopaka z filmu Lśnienie? Nie udało mu się zbudować kariery w Hollywood i teraz pracuje jako nauczyciel biologii w college'u.

3. Vanilla Ice (Raper)
Zdobył sławę dzięki piosence „Ice Ice Baby". Obecnie zarabia na house flippingu – kupuje domy, odnawia je i odsprzedaje z zyskiem.

4. Kevin Jonas (muzyk)
Kevin Jonas jest znany jako muzyk i gwiazda telewizyjna, członek Jonas Brothers. Obecnie posiada własną firmę wykonującą domy.

5. Steven Seagal (aktor)
Steven Seagal to była gwiazda kina akcji. Obecnie pracuje jako funkcjonariusz policji w Luizjanie. Ciekawe jak na niego reagują zatrzymani.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze