Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 najsilniejszych Avengersów

Każdy wie kim są Avengersi. To facet z łukiem i strzałami, duży zielony mężczyzna, człowiek z tarczą, a także Robert Downey Jr., prawda? No tak, ostatnie filmy przekonały wielu ludzie, że na zespół Avengersów składają się głównie Hawkeye, Hulk, Kapitan Ameryka, Iron Man, Thor oraz Czarna Wdowa. To prawda, wchodzili oni w skład Avengersów, ale przez ten zespół przewinęło się w komiksach około 100 innych bohaterów.

To ogromny zespół najsilniejszych bohaterów, którzy są w stanie stawić czoła nawet zagrożeniem z innego świata. Jednak kto z nich jest najsilniejszy? Poniżej prezentujemy pięciu bohaterów, którzy znajdują się w ścisłej czołówce zespołu Avengersów.

1. Thor.
Na szczycie naszej listy po prostu musiał się znaleźć bóg mogący władać piorunami. Gdyby tylko chciał mógłby w pojedynkę pokonać cały zespół Avengersów.

2. Hulk.
Niezrównoważony Hulk spędził więcej czasu na walkę z zespołem Avengersów niż na pracę dla nich, dlatego wiemy, że aby go powalić i uspokoić potrzeba czasem kilku Avengersów.

3. Sentry.
Dużo jego mocy wciąż jest nieznanych, ale wiemy już, że posiada supersiłę, szybkości, niezniszczalność i zdolność do lotu. Te i inne zdolności zyskał przyjmując Serum.

4. Scarlet Witch.
Scarlet Witch to jedna z najpotężniejszych istot żyjących na Ziemi. Potrafi wykorzystywać mistyczną energię, by zmieniać rzeczywistość.

5. Vision.
Vision to android stworzony przez Ultrona z pozostałości pierwszej Ludzkiej Pochodni. Potrafi latać, kontrolować własną gęstość, miotać z czoła energią oraz jest inteligentniejszy od ludzi.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze