Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 ekstremalnych modyfikacji ciała

Kiedy myślimy o wprowadzeniu pewnych zmian w naszym ciele, większość ludzi decyduje się na kolczyk, tatuaż lub jakiś typowy zabieg chirurgiczny – powiększenie piersi, korekcja powiek, korekcja nosa, laserowe usuwanie owłosienia etc. Na tym przykładzie doskonale widać, że większość z nas posiada pewne normy modyfikacji ciała, w które wpisują się zabiegi powszechnie akceptowane przez społeczeństwo.

Jest jednak mała grupa ludzi, która decyduje się na bardziej drastyczne modyfikacje ciała – jak np. tatuowanie całego ciała, lub kilkadziesiąt kolczyków. Niektórzy widzą w nich pionierów, inni szaleńców. Te rozważania odłóżmy jednak na bok i przyjrzyjmy się kilku bardzo ekstremalnym modyfikacjom ciała.

1. Rick Genest i jego przemiana w zombie.
Rick Genest, zwany również Zombie Boyem, to człowiek którego niemal całe ciało pokrywa tatuaż ukazujący szkielet i rozkładające się ciało. Genest urodził się w 1985 roku, zaś projekt tatuażu obejmującego całe ciało rozpoczął w wieku 19 lat. Obecnie tatuowanie zbliża się ku końcowi, pozostało jeszcze 20% powierzchni ciała. Swoim niezwykłym tatuażem zwrócił uwagę innych. Wystąpił w teledysku Lady Gagi „Born This Way", zaczął prezentować modę męską a ostatnio mogliśmy go zobaczyć w małej roli w filmie „47 roninów".

Rick Genest i jego przemiana w zombie Zdjęcie

2. Dennis Avner jako człowiek kot.
Dennis Avner zrobił wiele aby upodobnić swój wygląd do tygrysa, a właściwie do tygrysicy, która była jego duchowym patronem zwierzęcym w plemieniu Indian Huron. Dennis na co dzień pracował jako technik w marynarce wojennej Stanów Zjednoczonych, a zarobione pieniądze wydawał na takie a nie inne modyfikacje swojego ciała. Niestety człowiek kot odebrał sobie życie w 2012 roku, w wieku 54 lat. Dziś pozostaje nam jedynie spoglądać na zdjęcia i filmy z Denisem, by zobaczyć jak daleko się posunął.

Dennis Avner jako człowiek kot Zdjęcie

3. Paul Lawrence jako człowiek Enigma.
The Enigma, bo tak brzmi jego pseudonim sceniczny, to amerykański artysta, aktor i muzyk, który poddał się gruntownym modyfikacjom ciała. Jego ciało zdobią implanty, rogi, liczne kolczyki oraz tatuaż w kształcę układanki. Proces tatuowania rozpoczął 20 grudnia 1992 roku. Do tej pory nad jego ciałem pracowało ponad 200 specjalistów od tatuażu. Z uwagi na oryginalny wygląd wystąpił w wielu programach, serialach i reality-show. Zaliczył występ między innymi w serialu „Z Archiwum X" w odcinku zatytułowanym „Humbug".

Paul Lawrence jako człowiek Enigma Zdjęcie

4. Erik Sprague, człowiek jaszczurka.
Erik Sprague (urodzony 12 czerwca 1972), znany lepiej jako Lizardman (pol. Człowiek jaszczurka), to artysta znany z licznych modyfikacji swojego ciała. Do najbardziej znanych modyfikacji możemy zaliczyć zaostrzone zęby, zielony tatuaż w kształcie łusek na całym ciele, rozdwojony język, implanty podskórne oraz zmiana koloru warg przy pomocy zielonego tuszu. Pogłoski mówiące o tym, że ma nadzieję otrzymać przeszczep ogona zostały ucięte przez samego Erika. Na życie zarabia pokazami przed publicznością oraz występami w kinie i telewizji.

Erik Sprague, człowiek jaszczurka Zdjęcie

5. Gregory McLaren, najbardziej wytatuowany człowiek świata.
Gregory Paul Mclaren, znany jako Lucky Diamond Rich, to człowiek którego ciało w 100% pokryte jest tatuażem. Tatuaż pokrywa każdą część jego ciała powieki, ustaw, uszy a nawet napletek. Z tego też względu w 2006 roku trafił do Księgi rekordów Guinnessa jako najbardziej wytatuowany człowiek świata. Gregory jest artystą, który zarabia na życie występami przed publicznością. Jego występy obejmują połykanie mieczy a nawet żonglerkę podczas jazdy na motocyklu. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie Gregory'ego Paul'a Mclaren'a.

Gregory McLaren, najbardziej wytatuowany człowiek świata Zdjęcie

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane