Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 powodów przez które życie razem może rozwalić twój związek

To jest bardzo ekscytujące, kiedy w pewnym momencie naszego życia decydujemy się na zamieszkanie z partnerem. W idealnej sytuacji twój partner jest twoim najlepszym przyjacielem, a perspektywa spędzania czasu razem jest wspaniała.

Kiedy mieszkacie razem korzyści wydają się oczywiste: wspólne śniadania, obiady i kolacje, dzielenie się rachunkami i obowiązkami domowymi. Ale tam gdzie są zalety, są również wady. Czasem decyzja o życiu razem może rozwalić twój związek w drobny mak. Zanim zdecydujesz się zamieszkać z partnerem, zobacz na co musisz uważać. Nie ulega wątpliwości, że na twojej drodze piętrzyć się będą przeszkody.

1. Już nie wyjdziesz na randkę.

Po co chodzić na randki, skoro możecie razem spędzić czas w mieszkaniu, np. oglądając serial lub film? Niestety większość ludzi po zamieszkaniu razem zapomina o tym, że od czasu do czasu warto wyjść na randkę w miłe miejsce.

2. Hobby partnera powoduje tarcia.

Jedną z rzeczy, która potrafi wkurzać w partnerze, kiedy mieszka się razem, to jego/jej hobby. Być może jest graczem, może lubi słuchać głośno muzyki, może zbiera kufle itd. Niechętnie zmieniamy hobby dla partnera, więc albo się do tego przyzwyczaimy, albo nasz związek się rozpadnie przez drobnostkę.

3. Tracisz niepodległość.

Koniec z robieniem tego co ci się podoba, kiedy Ty chcesz. Mieszkając razem musisz się oglądać również na swojego partnera, a wielu ludzi nie wytrzymuje tego. Nawet mieszkając razem warto się upewnić, że mamy trochę miejsca na niezależność.

4. Nie lubisz jej/jego przyjaciół.

Kolejną rzeczą, która wkurza jeszcze bardziej kiedy zamieszkacie razem, to przyjaciele partnera. Będą przychodzić do waszego mieszkania, a niektórzy z nich potrafią być bardzo wkurzający – zwłaszcza jeżeli jest to przedstawiciel(ka) twojej płci.

5. Musicie radzić sobie z finansami.

Dzielenie się rachunkami może być zaletą i wadą wspólnego życia. Bardzo ważne jest aby odbyć jasną i rzeczową dyskusję na ten temat, by w przyszłości nie było żadnych niedomówień. To jasne, że ona chciałaby więcej wydawać na kosmetyki, a on na piwo – ale żyjąc razem takie zachowanie jest niebezpieczne.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane