Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 świetnych cosplay’ów steampunkowych

Jeżeli chodzi o świat cosplayu, to prawie wszystko jest tu dozwolone – naprawdę wszystko. Wystarczy się wybrać na dowolny konwent fanów fantasy, anime, komiksów, filmów i seriali, aby zobaczyć ludzi poprzebieranych za Harley Quinn, Catwoman, Deadpoola i wiele innych postaci.

Jednymi z najbardziej wyróżniających się cosplayerów na konwentach są osoby zakochane w steampunku, których stroje nawiązują do maszyn parowych i mechaniki, charakterystycznych dla epoki wiktoriańskiej. Steampunk ma wielu zwolenników i być może dołączysz do nich również Ty. Zobacz zdjęcia cosplayerów, a raczej gorących cosplayerek, które zakochały się w tym nurcie. Które podoba Ci się najbardziej?

Czytaj więcej...

10 rzeczy, których kobiety nie znoszą w mieszkaniach mężczyzn

Myśląc o zabraniu kobiety na randkę, zapewne spędzasz wiele czasu rozważając mnóstwo rzeczy: kolację, film, koncert, tematy, które warto poruszyć podczas rozmowy itd. Chcesz zabrać ją gdzieś, gdzie będziecie się dobrze bawić, oraz lepiej się poznacie. Jednakże w każdej rozwijającej się relacji męsko-damskiej przychodzi taki moment, że kobietę będzie trzeba zabrać do swojego mieszkania. Dla faceta to przerażająca myśl, zwłaszcza, że ten nie wie, co może się jej nie spodobać.

Wielu singli ma poważne problemy ze swoimi mieszkaniami. To co dla nich wydaje się normalne, dla kobiety niekoniecznie takie jest. W dzisiejszym artykule poznacie kilka rzeczy, których kobiety nie znoszą w mieszkaniach mężczyzn. Otrzymujesz szansę, by poprawić te niedociągnięcia przed randką zakończoną wizytą w twoim mieszkaniu.

Czytaj więcej...

12 dziwnych rzeczy, które możesz kupić w automatach na świecie

Automaty są zazwyczaj nudne i przewidywalne. W większości z nich możemy kupić napoje w puszkach, ciepłą kawę i herbatę, zabawki dla dzieci, przekąski i tego typu rzeczy. Ale wiesz, automaty wcale nie muszą być takie przyziemne i rozczarowujące, nie muszą sprzedawać tego, do czego już jesteśmy przyzwyczajeni.

Automaty mogą wykorzystywać zaawansowaną technologię do przygotowania ciepłego posiłku, mogą wydawać rzeczy potrzebne w pewnych kręgach kulturowych, a nawet serwować marihuanę – tak, są i takie automaty. Poniżej przedstawiamy kilkanaście automatów sprzedających nietypowe rzeczy. Możecie je znaleźć na całym świecie, w Japonii, USA, Holandii i innych krajach.

Czytaj więcej...

10 najbardziej śmierdzących prac na świecie

Nasz świat potrzebuje ludzi wykonujących wszelki rodzaj pracy, aby utrzymać całkowity porządek rzeczy, a my nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy – nie myślimy o tym na co dzień. Ale bez względu na to, czy myślimy o tym, czy nie, ludzie wykonują cały szereg trudnych zawodów, w których muszą pokonywać szereg nieprzyjemnych przeszkód.

Zdarza się, że tymi przeszkodami są nieprzyjemne zapachy, z którymi zwykły człowiek styka się bardzo rzadko. Wszak ktoś musi pracować w oczyszczalni ścieków, na wysypisku, przy hodowli zwierząt gospodarczych i w wielu innych miejscach. Dziś mamy dla was ranking najbardziej śmierdzących zawodów na świecie. Jeżeli o czymś zapomnieliśmy, daj znać w komentarzach.

Czytaj więcej...

8 powodów przez które powinieneś rzucić swoją pracę

Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że nasz dzisiejszy tekst czytasz siedząc w pracy, zerkając przez ramię raz na jakiś czas, upewniając się, że twój szef nie widzi co aktualnie robisz. Być może twoje zadania już cię nudzą i coraz częściej myślisz o tym jak to by było po prostu wstać i wyjść. Wyobrażasz sobie minę swojego szefa, jego reakcję, a także to co w tym momencie powiedzieliby twoi koledzy i koleżanki z pracy.

W rzeczywistości nie możesz sobie na to pozwolić, bo najpewniej twoja umowa z pracodawcą obliguje cię do przestrzegania 1-miesięcznego, lub 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia. Oczywiście zmiana pracy zawsze jest możliwa, dlatego dziś pokazujemy ci dlaczego powinieneś rzucić pracę tu i teraz.

Czytaj więcej...

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze