Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


7 rzeczy, których mogłeś nie wiedzieć o dzieciach Donalda Trumpa

Donald Trump pojawia się ostatnio w mediach często, bardzo często. Ludzie wiedzą o nim bardzo dużo rzeczy, jednak zazwyczaj dotyczą one sfery polityki. A co ludzie wiedzą o jego dzieciach? Jasne, mogłeś słyszeć, że ma córkę Ivankę lub syna Erica, którzy pokazują się często z ojcem. Jednak Donald Trump ma jeszcze trójkę innych dzieci, ich imiona to Barron, Tiffany, oraz Donald Jr.

Innym faktem jest to, że Trump przed swoją obecną żoną miał jeszcze dwie inne. Z pierwszą żoną ma trójkę dzieci (Ivanka, Eric i Donald Jr), z drugą żoną jedno dziecko (Tiffany), oraz z obecną również jedno dziecko (Barron). Wszystkie dzieci Donalda Trumpa otrzymały dobre wykształcenie i mają poukładane w głowach. Poniżej publikujemy kilka faktów na ich temat.

Czytaj więcej...

10 najbardziej wpływowych kobiet na świecie

Kolejny raz najbardziej wpływową kobietą świata magazynu "Forbes" została Angela Merkel, która w 2015 roku wyprzedziła drugą Hillary Clinton, oraz trzecią Melindę Gates. Co ciekawe, na liście najbardziej wpływowych kobieta świata znalazła się również nasza premier Ewa Kopacz, która uplasowała się na wysokim 40 miejscu.

Oczywiście na liście najbardziej wpływowych kobiet dominują głównie panie wiążące swoją karierę z polityką, ale nie brakuje również kobiet, które piastują wysokie stanowiska w firmach z branży Internetowej. Jeżeli chcesz poznać najbardziej wpływowe kobiety świata według magazynu "Forbes", zajrzyj do rozwinięcia artykułu.

Czytaj więcej...

11 kandydatów na prezydenta Polski 2015

Już 10 maja 2015 roku, w godzinach 7:00–21:00, odbędą się wybory prezydenckie. Wyłonią one osobę, która obejmie urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na pięcioletnią kadencję. Jeżeli pierwsza tura wyborów nie wyłoni prezydenta, druga tura odbędzie się 24 maja 2015.

Prawo do kandydowania w wyborach prezydenckich ma każdy obywatel Polski, który ukończył 35 lat, nie jest pozbawiony praw wyborczych do Sejmu i zbierze przynajmniej 100 tysięcy podpisów osób popierających jego kandydaturę. W tym roku udało się to łącznie 11 kandydatom, których zdjęcia przedstawiamy w rozwinięciu artykułu (w kolejności alfabetycznej).

Czytaj więcej...

10 najpotężniejszych ludzi świata w 2015 roku

Co sprawia, że danego człowieka możemy nazwać potężnym? Czy będzie wartość majątku, rozpoznawalność, wysoka pozycja zajmowana w społeczeństwie, a może wpływ jaki wywiera się na innych? Potężnymi możemy nazwać ludzi w których wszystkie te cechy łączą się w jedność.

Każdy człowiek ma w sobie siłę, która pozwala mu kontrolować własne życie, ciężko pracować, a być może nawet założyć własną firmę lub wystartować do lokalnych władz. Niestety większość z nas swoimi osiągnięciami nawet nie zbliży się do ludzi będących na liście najbardziej wpływowych osób świata według Forbes. Przyjrzyjmy się kogo zalicza się do tego grona.

Czytaj więcej...

Sondaż prezydencki Millward Brown dla Faktów TVN

Już 10 maja 2015 roku w Polsce odbędzie się pierwsza tura wyborów na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Ewentualna druga tura wyborów będzie miała miejsce dwa tygodnie później: 24 maja 2015.

Jako, że do wyborów pozostaje niewiele czasu, co jakiś czas otrzymujemy sondaże przedwyborcze pokazujące szacowane poparcie dla poszczególnych kandydatów na prezydenta. Jeden z takich sondaży przeprowadził ośrodek badawczy Millward Brown dla Faktów TVN. Sondaż zrealizowano 16 lutego 2015 na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie 1000 osób. Według niego procentowe poparcie dla poszczególnych kandydatów na prezydenta kształtuje się następująco.

Czytaj więcej...

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze