Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 krajów w których najrzadziej uprawia się seks

Seks jest naturalną częścią ludzkiego życia. Jest bardzo przyjemny i konieczny z przyczyn biologicznych, zaspokaja nasze fizyczne potrzeby, wpływa na jednostki i społeczeństwo, jest zabawny i ekscytujący. Bez względu na to gdzie mieszkasz i z jakiego kraju pochodzisz, faktem jest, ze jako osoba dorosła od czasu do czasu odczuwasz potrzebę współżycia z inną osobą.

Oczywiście, poglądy na seks będą się różnić w zależności od kraju w którym mieszkasz, obyczajów religijnych, norm moralnych, norm społecznych, osobistych doświadczeń i innych czynników. Przykładowo w dzisiejszym rankingu znajdziesz spis państw w których najrzadziej uprawia się seks.

1. Japonia.

Japonia jest największym zaskoczeniem dla wszystkich, ale faktem jest, że ludzi z tego wysoko rozwiniętego kraju są aktualnie bardzo leniwi w łóżku. Według Durex dorosły Japończyk doświadcza tylko 45 stosunków rocznie, podczas gdy średnia światowa wynosi trochę ponad 103. Japończycy to bardzo zapracowany naród, stawiający na rozwój kariery, więc w tym należy upatrywać braku aktywności w łóżku.

2. Singapur.

Singapur to kolejne wysoko rozwinięte państwo, którego życie seksualne cierpi z powodu robienia kariery przez mężczyzn oraz kobiety. Mimo, ze jest to niewielkie państwo-miasto, to swoje główne siedziby ma tu wiele znanych firm – między innymi gigant płatności online, PayPal. Roczna średnia stosunków seksualnych w Singapurze wynosi tylko 73.

3. Indonezja.

Z liczbą 77 spotkań seksualnych w ciągu roku, Indonezyjczycy plasują się na trzecim miejscu narodów najrzadziej uprawiających seks. Indonezja to kraj głównie muzułmański, a seks przedmałżeński jest tutaj prawnie zabroniony. Oznacza to, że młodzi ludzi są zniechęcani do kontaktów seksualnych pod groźbą kar, więc nie ma się co dziwić, że średnia krajowa odbiega od światowej.

4. Hongkong.

Hongkong to wysoce zurbanizowany i uprzemysłowiony azjatycki kraj. Chociaż oficjalnie jest częścią Chin, to został mu nadany status autonomiczny. To państwo-miasto kojarzy się z robieniem poważnego biznesu, więc ludzie nie są tu zainteresowani seksem tak jak w innych częściach świata. Średnia roczna liczba stosunków przypadających na osobę dorosłą wynosi 78 spotkań.

5. Malezja.

Dominującą religią w Malezji jest Islam, więc ludzie są tu bardzo konserwatywni jeżeli w grę wchodzą kontakty seksualne. Seks przed ślubem jest zabroniony, przez co młodzi nie podkręcają statystyk spotkań seksualnych. Z bardzo konserwatywnym spojrzeniem na seks, nic dziwnego, że średnia liczba stosunków seksualnych przypadająca na osobę dorosłą wynosi 83.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane strony

Listwy elewacyjne
do systemów ociepleń