Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 atrakcji, które musisz odwiedzić wybierając się do San Francisco

Istnieje wiele ciekawych miast i miejsc jakie warto odwiedzić wybierając się do Stanów Zjednoczonych. Z pewnością jednym z najbardziej urokliwych miast leżących w Ameryce Północnej jest San Francisco. Miasto jest dobrze znane ze swojego pagórkowatego krajobrazu, a położone jest na półwyspie otoczonym przez Ocean Spokojny na zachodzie, zatokę San Francisco na wschodzie i cieśninę Golden Gate na północy.

Jeżeli jesteś jednym z tych szczęśliwców, którzy w tym roku wybierają się na wakacje do Stanów Zjednoczonych, do San Francisco, to poniżej prezentujemy kilka atrakcji które trzeba zobaczyć goszcząc w tym miejscu. Jeżeli masz inne typy, to zachęcamy do komentowania lub utworzenia własnego rankingu.

Czytaj więcej...

5 miast w których warto żyć i prowadzić firmę w 2016 roku

Jeżeli chodzi o życie w obcym mieście, trzeba wziąć pod uwagę wiele rzeczy: mieszkańców, infrastrukturę, ogólny rozmiar, politykę, dochód na osobę i ścieżkę kariery jaką zamierzamy podążać w wybranym mieście. Wzrost gospodarczy miasta i rozwój rynku nieruchomości również odegra istotną rolę w naszej decyzji.

Jeżeli w 2016 roku poważnie rozważasz przenosiny za granicę zwróć uwagę na naszą listę pięciu miast w których warto żyć i inwestować. Każde z miast wymienionych poniżej już teraz imponuje swoim rozwojem i perspektywami, a specjaliści uważają, że 2016 będzie dla nich rokiem kolejnych dynamicznych inwestycji i przyciągnięcia kapitału.

Czytaj więcej...

10 miast w których mieszka najwięcej miliarderów

Istnieje wiele sposobów by stać się bogatym w tych dniach. Można zostać gwiazdą filmu i telewizji, napisać świetnie sprzedającą się książkę i zwiedzać kraj promując swoją pracę, stworzyć kanał YouTube o światowym zasięgu, napisać aplikację na urządzenia mobilne która zdobędzie miliony pobrań, założyć firmę która dostarczy konsumentom pożądany produkt, i wiele więcej.

Oczywiście są też tacy, którzy urodzili się bogaci i będą bogaci do końca życia, co – rzecz jasna – zawdzięczają swojej rodzinie. Jeżeli zastanawiasz się gdzie aktualnie mieszka największa liczba bogatych, to zerknij na ranking miast w których mieszka najwięcej miliarderów.

Czytaj więcej...

5 krajów w których najrzadziej uprawia się seks

Seks jest naturalną częścią ludzkiego życia. Jest bardzo przyjemny i konieczny z przyczyn biologicznych, zaspokaja nasze fizyczne potrzeby, wpływa na jednostki i społeczeństwo, jest zabawny i ekscytujący. Bez względu na to gdzie mieszkasz i z jakiego kraju pochodzisz, faktem jest, ze jako osoba dorosła od czasu do czasu odczuwasz potrzebę współżycia z inną osobą.

Oczywiście, poglądy na seks będą się różnić w zależności od kraju w którym mieszkasz, obyczajów religijnych, norm moralnych, norm społecznych, osobistych doświadczeń i innych czynników. Przykładowo w dzisiejszym rankingu znajdziesz spis państw w których najrzadziej uprawia się seks.

Czytaj więcej...

6 powodów dla których Nowy Jork to najlepsze miasto świata

Na świecie istnieje wiele fenomenalnych miast, a Nowy Jork nie jest tylko jednym z nich – dla wielu milionów ludzi to najlepsze miasto świata. Jest coś magicznego w Nowym Jorku. Miasto jest wypełnione historią, sztuką, kulturą i życiem.

Dla wielu ludzi same odwiedziny Nowego Jorku są marzeniem, a co dopiero życie w tak wielkim i pięknym mieście. Miasto ma wiele do zaoferowania i jest wiele powodów z powodu których można je nazwać niesamowitym. Jako, że wystawiamy Nowemu Jorkowi najwyższą szkolną notę – szóstkę – oto 6 powodów dla których powinieneś kiedyś odwiedzić lub zamieszkać w tym miejscu.

Czytaj więcej...

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane strony

Listwy elewacyjne
do systemów ociepleń