Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 niewiarygodnych teorii spiskowych dotyczących UFO

Czym są teorie spiskowe? Encyklopedyczna definicja mówi, że są to „stojące w opozycji do oficjalnie uznanej wersji, wyjaśnienie zaistniałego faktu, rodzące się z przeświadczenia o istniejącym spisku, którego celem jest zatajenie prawdy przed opinią publiczną." (źródło: Wikipedia).

W Internecie możemy znaleźć wiele teorii spiskowych, dotyczących różnych wydarzeń z historii człowieka. Czasami są to teorie całkowicie dziwaczne, innym razem składające się w spójną całość, brzmiącą jak prawda. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić wam kilka niezwykłych teorii spiskowych dotyczących UFO. Zachęcamy również do dzielenia się własnymi teoriami spiskowymi z kosmitami w roli głównej.

1. CIA zabiło Johna F. Kennedyego by uniemożliwić mu poznanie prawdy o UFO.
Pośród wszystkich szalonych teorii spiskowych dotyczących śmierci JFK, jest również taka dotycząca UFO, i co ciekawe ma ona pewne podstawy. Z ujawnionych dokumentów wynika, że na 10 dni przed swoją śmiercią John F. Kennedy zażądał by CIA ujawniła mu wszystkie informacje dotyczące UFO. Dodatkowym dowodem w tej sprawie jest nadpalona notatka sporządzona rzekomo przez ówczesnego szefa agencji. Możemy z niej wyczytać: „Jak już pewnie wiecie, LANCER prowadzi dochodzenie dotyczące naszej działalności, na co nie możemy pozwolić. (...) Wasze działanie w tej sprawie jest kluczowe dla dalszego trwania grupy." Lancer był pseudonimem JFK używanym w tajnych służbach.

JFK pseudonim LANCER

2. Projekt Blue Beam i wykorzystanie „obcych" do utworzenia rządu światowego.
Projekt Blue Beam to tajny program, w ramach którego na niebie mają być wyświetlane ogromne hologramy manipulujące człowiekiem. Hologramy można by wykorzystać do projekcji wizerunku boga lub obcych napadających na Ziemię. W obliczu zagrożenia spoza naszej planety globalne różnice najprawdopodobniej zatarłyby się, co mogło by doprowadzić do powołania rządu światowego. Ta teoria spiskowa pokazuje, że przy wysokim zaawansowaniu technologii można by łatwo manipulować ludzkością.

Projekt Blue Beam

3. UFO porwało samolot Malaysia Airlines lot MH370.
Zaginięcie lotu MH370 linii Malaysia Airlines do dziś budzi wiele pytań. Gdzie się podziała samolot i jego pasażerowie? Jak w XXI wieku może bez śladu zniknąć tak ogromna maszyna? Niektóre teorie spiskowe mówią, że w znikniecie samolotu mógł być zaangażowany niezidentyfikowany obiekt latający. Dowodem na poparcie tej teorie mają być słowa szefa sił powietrznych Malezji Rodzali Dauda, który podczas jednej z konferencji prasowych stwierdził, że ich radar odebrał sygnał niezidentyfikowanego obiektu latającego w pobliżu miejsca zaginięcia samolotu.

Samolot Malaysia Airlines lot MH370

4. Na Ziemi operuje tajna flota statków kosmicznych.
Gary McKinnon to szkocki haker, który w 2001 i 2002 roku włamał się do komputerów wojskowych i komputerów NASA. W Stanach Zjednoczonych został on skazany za to na 70 lat więzienia, jednak obecnie przebywa w Wielkiej Brytanii. Ów pan twierdzi, że na amerykańskich komputerach znalazł zdjęcia statków kosmicznych, które nigdy nie zostały ujawnione ludzkości. Dodatkowo natrafił tam na informacje o tajnej flocie statków kosmicznych zbudowanej przez USA w ramach programu „Solar Warden". Technologię do stworzenia statków miały nam przekazać wiekowe cywilizacje międzygwiezdne nazywane „Star Nations", by ludzkość mogła bronić Ziemi i Układu słonecznego przed kimś kogo moglibyśmy nazwać kosmicznymi piratami.

Statek kosmiczny programu Solar Warden

5. USA wysłało swoich ludzi na planetę Serpo w układzie Zeta Reticuli.
Skoro już jesteśmy przy kontakcie obcych z rządem USA, warto opisać kolejną teorię spiskową, według której Stany Zjednoczone wysłały ludzi na planetę obcych. Wszystko miało się zacząć w lipcu 1947 roku, kiedy to w Roswell w USA rozbiło się UFO. Katastrofę przeżył kosmita, który po ocaleniu przez Stany Zjednoczone skontaktował się ze swoją rasą. Ebenianie – tak nazywa się ta rasa obcych – w zamian za okazaną pomoc ustali program wymiany pomiędzy Ziemią a Serpo, w ramach którego z Ziemi na planetę obcych wyruszyło kilkunastu astronautów. Dziś w sieci można przeczytać rzekome dzienniki z tej wyprawy, które wyciekły w 2005 roku.

Ebenianie witają Ziemianina

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane