Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


Top 10 najlepszych piosenek Taylor Swift

Taylor Swift to amerykańska piosenkarka i autorka tekstów urodzona 13 grudnia 1989 w Reading w stanie Pensylwania. Swift rozpoczęła karierę w muzyce w wieku 14 lat – podpisując kontrakt z wytwórnią Big Machine Records została najmłodszą autorką tekstów wynajętą przez wydawnictwo Sony/ATV Music.

Piosenkarka swój pierwszy album, zatytułowany po prostu "Taylor Swift", wydała w 2006 roku. Płyta okazała się sukcesem, uzyskując multiplatynowy status w Stanach Zjednoczonych. Obecnie Swift ma na swoim koncie kilka albumów i wiele bardzo dobrych piosenek. W tym rankingu posłuchasz najlepszych piosenek w wykonaniu Taylor Swift.

1. We Are Never Ever Getting Back Together.
Jeden z największych hitów Taylor Swift został wydany 13 sierpnia 2012. Piosenka znalazła się na czwartym albumie studyjnym piosenkarki, zatytułowanym "Red". Jest to jeden z najlepiej sprzedających się singli na świecie.

2. Shake It Off.
"Shake It Off" to piosenka z piątego albumu studyjnego Swift, zatytułowanego "1989". Utwór został zwolniony 18 sierpnia 2014 i szybko stał się jednym z największych hitów muzycznych minionego roku.

3. Blank Space.
Miniony rok był bardzo dobry dla Taylor Swift, o czym świadczy wysokie miejsce "Shake It Off" a teraz "Blank Space". Piosenka została zwolniona 10 listopada 2014, a jej teledysk posiada ponad 550 milionów odtworzeń.

4. You Belong With Me.
Ta piosenka została wydana 18 kwietnia 2009. Utwór spotkał się z pozytywnym odbiorem i otrzymał nominacje do nagród Grammy dla Piosenki Roku i Nagrania Roku. Poniżej możecie posłuchać You Belong With Me.

5. Love Story.
Piosenka "Love Story" została wydana 12 września 2008 roku jako singiel do drugiego albumu Swift "Fearless". Teledysk towarzyszący piosence został wyreżyserowany przez reżyserkę Trey Fanjoy. Możecie go zobaczyć niżej.

6. I Knew You Were Trouble.
Jedną z najlepszych piosenek Taylor Swift jest " I Knew You Were Trouble". Piosenka została wydana 27 listopada 2012 jako trzeci singiel do albumu "Red". Jeden z najlepiej sprzedających się singli na świecie.

7. Mine.
"Mine" to piosenka wykonywana przez Taylor Swift, wydana 4 sierpnia 2010. Piosenka była wielokrotnie chwalona za dojrzałe spojrzenie na miłość, choć niektórzy krytycy nazwali jej tekst stereotypowym.

8. Teardrops On My Guitar.
"Teardrops on My Guitar" to utwór z pierwszego albumu piosenkarki, który po dziś dzień jest uznawany za jedną z najlepszych piosenek Taylor Swift. Singiel uzyskał podwójną platynę od RIAA. Możecie go posłuchać poniżej.

9. 22.
"22" to piosenka piosenka Swift z jej czwartego albumu studyjnego "Red". Utwór został zwolniony 12 marca 2013, a jej tekst opisuje radość z bycia 22-latkiem. Teledysk do piosenki został zwolniony dzień po premierze singla.

10. Our Song.
Kolejna piosenka z pierwszego albumu Taylor Swift. Utwór został zwolniony 9 września 2007, spotykając się z wieloma pochwałami ze strony krytyków muzycznych. Pierwotnie piosenka została napisana na pokaz talentów w szkole średniej Swift.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze