Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


Top 10 najlepszych piosenek OneRepublic

OneRepublic to amerykański zespół pop rockowy z Colorado Springs, założony w 2002 roku przez Ryana Teddera i Zacha Filkinsa. Nagrania do swojego pierwszego albumu – Dreaming Out Loud – członkowie zespołu nagrywali latem i jesienią 2005 roku w pracowni producenta Grega Wellsa. Tego samego roku zwolnili pierwszy singiel z debiutanckiego albumu, piosenkę Apologize.

Jeżeli szukasz najlepszych piosenek nagranych przez zespół OneRepublic znajdziesz je w naszym dzisiejszym rankingu. Zestawienie powstało na podstawie analizy najpopularniejszych toplist muzycznych, w tym toplisty Spotify oraz wykresu popularności publikowanego przez Billboard.

1. Counting Stars.
Counting Stars to piosenka zespołu OneRepublic z ich trzeciego album studyjnego, Native. Utwór został wydany 14 czerwca 2013 i dziś jest uważany za najlepszy singiel w karierze zespołu, osiągając numer 1 w wielu krajach.

2. Good Life.
Good Life to piosenka zespołu OneRepublic z ich drugiej płyty studyjnej, Waking Up (2009). Popularność piosenki wzrastała wraz z wykorzystaniem w kolejnych filmach, serialach i reklamach telewizyjnych.

3. Stop And Stare.
Jedna z najpopularniejszych i najlepszych piosenek OneRepublic, będąca drugim singlem do debiutanckiego albumu zespołu, Dreaming Out Loud. Singiel miał swoją premierę w radiu 27 listopada 2007 roku.

4. If I Lose Myself.
Ta piosenka została nagrana na trzeci album studyjny zespołu OneRepublic. Singiel miał swoją oficjalną premierę 8 stycznia 2013. Został wydany ponownie na początku 2014 roku, po ogromnym sukcesie Counting Stars.

5. Love Runs Out.
Love Runs Out to jedna z najnowszych piosenek OneRepublic, wydana 14 kwietnia 2014 roku. Utwór został wykorzystany między innymi na ścieżce dźwiękowej gry NBA 2K15 oraz do promocji dramatu Sposób na morderstwo.

6. All The Right Moves.
All the Right Moves to singiel z drugiego albumu studyjnego OneRepublic, wypuszczony 29 września 2009. Utwór został wykorzystany między innymi do promocji reality show High Society.

7. Apologize.
Apologize to pierwszy singiel z debiutanckiego albumu zespołu OneRepublic. Piosenka stała się hitem na świecie, osiągając pierwsze miejsce na toplistach muzycznych w Australii, Kanadzie, Niemczech i innych krajach.

8. Feel Again.
Kolejnym dużym hitem w karierze zespołu OneRepublic jest piosenka Feel Again, wydana 27 sierpnia 2012. Utwór otrzymał pozytywne opinie krytyków, którzy nazywali go „cudownie chwytliwym".

9. Secrets.
Drugi singiel z drugiego albumu studyjnego zespołu. Warto wspomnieć, że piosenka została wykorzystana w filmie „Uczeń czarnoksiężnika" oraz podczas promocji nowej linii zapachowej Ralpha Laurena.

10. I Lived.
Piosenka została wydana jako szósty singiel do albumu Native. Teledysk do piosenki pojawił się w sieci 25 września 2014 roku, a za jego reżyserię odpowiadał Noble Jones. Poniżej możecie wysłuchać piosenki I Lived.

 

Playlista z piosenkami OneRepublic

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane