Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 najpopularniejszych utworów w Polsce na Spotify w lipcu 2016

Wakacje to czas kiedy mamy okazję odpocząć od nauki i pracy, zająć się swoim hobby, lub poimprezować. Możemy wyjść na imprezę z przyjaciółmi, lub zorganizować domówkę, np. imprezę z grillem lub przy ognisku. A impreza, jak to impreza, nie może obyć się bez muzyki. Przy takich okazjach warto pamiętać, że gusta muzyczne są różne, dlatego najbezpieczniej jest sięgnąć po utwory najpopularniejsze, chociażby ze Spotify.

Poniżej prezentujemy listę najczęściej słuchanych piosenek w Polsce na Spotify w lipcu 2016 roku. Wysoko na liście znalazły się takie piosenki jak Cold Water, This Is What You Came For, oraz The Girl. Aby wysłuchać pełną dziesiątkę przejdź do rozwinięcia artykułu.

Czytaj więcej...

6 najseksowniejszych teledysków Beyonce

Postęp technologiczny dotknął niemal każdą branżę, ale wydaje się, że jedną z najbardziej dotkniętych jest branża muzyczna. Ludzie po prostu nie kupują już muzyki tak jak kiedyś. Nie chodzimy już do sklepów i nie kupujemy płyt w takiej ilości jak przed laty. Zamiast tego wolimy kupić MP3 w Internecie, posłuchać utworów na Spotify, bądź włączyć teledysk na YouTube.

Wielu artystów doskonale wie, że obecność na YouTube potrafi przynieść wiele dodatkowych korzyści – od promowania twórczości artysty, po dodatkowe pieniądze pochodzące z wyświetleń reklam towarzyszących teledyskom. Jedną z artystek, która to świetnie rozumie jest Beyonce, więc popatrzmy na jej kilka najseksowniejszych teledysków.

Czytaj więcej...

Top 10 najlepszych piosenek Ellie Goulding

Ellie Goulding, a raczej Elena Jane Goulding, to brytyjska piosenkarka, autor tekstów i multiinstrumentalista. Jej kariera rozpoczęła się, gdy poznała producenta muzycznego Starsmith'a oraz muzyka Frankmusik'a.

Swój pierwszy minialbum, nazwany "An Introduction to Ellie Goulding", wydała 20 grudnia 2009 roku wyłącznie za pośrednictwem platform iTunes oraz Zune. W 2010 roku ukazał się jej debiutancki album "Lights", który sprzedał się w ponad 850 tysiącach egzemplarzy w samej Wielkiej Brytanii. Szacuje się, że do końca 2013 roku miała sprzedane ponad 4 miliony albumów i 15 milionów singli. Jej najpopularniejszych piosenek możecie posłuchać w rozwinięciu.

Czytaj więcej...

6 najdziwniejszych i niepokojących teledysków jakie kiedykolwiek pokazano

Słowo „dziwny" ma wiele synonimów, między innymi: egzotyczny, ekscentryczny, niespotykany, prowokacyjny, niepokojący, straszny itd. Skąd wiesz, że coś jest dziwne? Nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie, po prostu wiesz, że coś wyróżnia się od reszty.

Oczywiście każdy z nas doświadcza dziwactw na wiele sposobów. Dla kogoś będzie dziwne kiedy ktoś zajada się nietypową potrawą, a dla kogoś innego dziwactwem będzie dodawanie mleka do herbaty. Dziś chcielibyśmy na chwilę zejść na inny tor dziwactw i pokazać wam sześć dziwnych teledysków, ukazujących między innymi autodestrukcyjne działanie człowieka, seksizm i wiele innych scen, które mogą zostać uznane za niepokojące.

Czytaj więcej...

20 piosenek J-pop wykorzystanych w anime

Japonia to zaprawdę kraj niezwykle ciekawy, co już niejednokrotnie udowadnialiśmy w naszych poprzednich rankingach – chociażby tutaj 10 ciekawostek dotyczących Japonii oraz w artykule 5 dziwnych rzeczy, których mogłeś nie wiedzieć o Japonii.

Japonia to także kraj w którym kręci się najwięcej filmów i seriali animowanych, zwanych po prostu anime. To ogromna branża, która każdego roku tworzy około 200 seriali animowanych. Znajdują w niej zatrudnienie nie tylko reżyserzy, scenarzyści, animatorzy czy aktorzy głosowi, ale również piosenkarze. Poniżej możesz posłuchać 20+ piosenek J-pop wykorzystanych w anime. Podobają się? Znasz lepsze? Daj znać w komentarzach.

Czytaj więcej...

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze