Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


Top 10 najbardziej wyczekiwanych samochodów 2015 roku

Każdego roku globalny przemysł motoryzacyjny robi wiele by spełnić coraz ostrzejsze przepisy ochrony środowiska i zmniejszyć zużycie paliwa swoich samochodów. Dzisiejsze auta mają być nie tylko ekonomiczne, ale również trafiać w gusta klientów na całym świecie.

Każdy kierowca ma inne gusta, dlatego w przypadku każdego lista najbardziej wyczekiwanych samochodów 2015 wyglądała by nieco inaczej. Aby dzisiejszy ranking był jak najbardziej obiektywny, opieraliśmy go na licznych sondażach i toplistach prasy motoryzacyjnej. Kolejność samochodów w rankingu jest całkowicie przypadkowa. A ty na jaki samochód najbardziej czekasz? Znalazł się na liście?

1. Fiat 500X.
Fiat 500X to samochód osobowy typu crossover, zaprezentowany 2 października 2014 roku. Według wstępnych informacji auto trafi do sprzedaży latem 2015 roku w dwóch wersjach: miejskiej oraz uterenowionej.

Fiat 500X

2. Honda HR-V.
Honda porzuciła produkcję HR-V w 2006 roku, by niemal dekadę później powrócić na rynek z drugą generacją HR-V – zaprezentowaną w taki sposób, jakby pierwsza generacja nigdy nie istniała.

Druga generacja Honda HR-V 2015

3. Hyundai i20.
Podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, w październiku 2014 roku zaprezentowano drugą generację Hyundai'a i20. Pojazd został zaprojektowany w Europie w Europejskim Studium Projektowym w Russelsheim.

Druga generacja Hyundai i20 2015

4. Infiniti Q30.
Pod koniec 2015 roku do sprzedaży powinien trafić samochód Infiniti Q30, łączący w sobie cechy coupe, hatchbacka oraz crossovera. Auto montowane w Wielkiej Brytanii w zakładach Nissana w Sunderland.

Infiniti Q30

5. Mazda 2.
Czwarta generacja Mazdy 2, znanej również jako Mazda Demio, została zaprezentowana podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Genewie w 2014 roku, by trafić do sprzedaży w 2015.

Czwarta generacja Mazda 2

6. Skoda Superb.
Już w marcu 2015 do produkcji trafi trzecia generacja Skody Superb. Auto korzysta z tej samej platformy co nowy VW Passat, choć z nieco dłuższym rozstawem osi, więc będzie liderem w swojej klasie pod względem komfortu i przestrzeni.

Zdjęcie auta Skoda Superb

7. Ford S-MAX.
W październiku 2014 podczas targów Paris Motor Show zobaczyliśmy wiele interesujących samochodów, które trafią do sprzedaży w 2015. Jednym z takich samochodów był Ford S-MX drugiej generacji.

Ford S-MX drugiej generacji

8. Honda Jazz.
Honda Jazz ma dobrą reputacje, która została zbudowana na niezawodności aut pierwszych generacji. Niedawno samochód triumfował w konkursie „Światowy Kobiecy Samochód Roku 2014".

Nowa Honda Jazz 2015

9. Kia Sorento.
W 2015 roku Kia będzie kontynuować swoją ofensywę na rynku Europejskim, między innymi za sprawą kolejnej generacji Kia Sorento. A tak prezentuje się zdjęcie samochodu, który już niedługo trafi w ręce europejskich kierowców.

Nowa Kia Sorento 2015

10. Nissan Pulsar Nismo.
Już w połowie 2015 roku rynkiem samochodowym może trochę zatrząść za sprawą premiery auta Nissan Pulsar Nismo. Na uwagę zasługuje drapieżna stylizacja samochodu. Pod maską ma być umieszczony 1,6-litrowy turbodoładowany silnik.

Zdjęcie Nissana Pulsar Nismo

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane