Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


Najciekawsze premiery gier wyścigowych w 2013 roku

Gry wideo, samochody, rozrywka i wszechobecna adrenalina – pewnie zgodzicie się z nami, że to kilka z rzeczy które kocha większość mężczyzn? Wraz z całą redakcją Rankingi24.pl postanowiliśmy pogodzić z sobą te 4 rzeczy i przedstawić wam najciekawsze premiery gier wyścigowych w 2013 roku. Które gry wyścigowe już doczekały się swojej premiery a na które przyjdzie nam jeszcze poczekać? Po co warto pójść do sklepu? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w dalszej części artykułu.

 

Grid 2 (28 maja 2013)

Już 28 maja będzie miała miejsce światowa premiera drugiej części wyścigowego symulatora za którego odpowiada firma Codemasters. W grze pokierujemy kariera kierowcy który będzie mógł rywalizować na trasach położonych na trzech kontynentach (Europie, Ameryce Półlnocnej, Azji). Czeka nas szybka jazda ulicami miast, torami wyścigowymi oraz udziały w rajdach terenowych.

Trackmania 2: Stadium (28 maja 2013)

Wszyscy którzy od realizmu wolą zręcznościowy model jazdy, ogromna szybkość, absurdalne pętle i efektowność powinni poczekać do 28 maja. Dlaczego? Równolegle z nowym Grid'em na półki sklepowe ma wejść Trackmania 2: Stadium. Mocną stroną gry będzie tryb multiplayer do którego użytkownicy będą mogli tworzyć własne trasy i dzielić się nimi ze społecznością.

Race The Sun (Prawdopodobnie Maj 2013)

Race The Sun to gra niezależnego studia deweloperskiego w której kierujemy pojazdem napędzanym energią słoneczną. Przemierzamy generowany losowo świat mknąc z zawrotną prędkością ku zachodzącemu słońcu, uciekając przed zmierzchem za nami. Prawdopodobnie gra będzie miała swoją premierę jeszcze w Maju 2013 roku, tymczasem możecie grać w jej demo.

Trackmania 2: Valley (Lipiec 2013)

O ile na wakacje możemy oczekiwać grając w Trackmania 2: Stadium to wraz z początkiem wakacji będziemy mogli przerzucić się na Trackmania 2: Valley, grę która swoją premierę będzie miała w lipcu 2013 roku. Tu również czeka nas mocno zręcznościowa jazda i rozbudowany tryb multiplayer. Z tą różnicą, że będziemy przemierzać trasy tytułowej doliny.

Distance (Sierpień 2013)

Futurystyczne samochody? Najeżone pułapkami trasy? Jazda po ścianach z prędkością wręcz umożliwiającą latanie? To wszystko czeka na nas w Distance – survivalowej grze wyścigowej która według wstępnych informacji ma zadebiutować jeszcze w sierpniu 2013 roku. Gra oferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza oraz obszerny multiplayer.

Carmageddon: Reincarnation (Bliżej nieokreślona, 2013)

Chociaż data premiery Carmageddon: Reincarnation jest bliżej nieokreślona to bardzo wiele wskazuje na to, że pojawi się jeszcze w 2013 roku. Jest to gra wyścigowa zainspirowana filmem Death Race. Gracz bierze udział w widowiskowych wyścigach w którym stawką, prócz wygranej, jest jego życie i życia innych kierowców. Powodowanie strat w infrastrukturze i ludziach wskazane.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane