Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 powodów dla których zdecydujesz się na wynajem długoterminowy samochodu

Kryzys gospodarczy nie oszczędza naszych portfeli. Między innymi z uwagi na recesję odkładamy zakup nowego samochodu na dalszy plan. Dla tych którzy zdecydowali się na taki krok, jednak potrzebują nowego auta, wypożyczalnie samochodów przygotowały ofertę wynajmu długoterminowego. Dlaczego warto skorzystać z tej formy wynajmu?

1. Małe formalności – aby wynająć samochód potrzebujesz tylko prawa jazdy oraz dodatkowego dokumentu potwierdzającego twoją tożsamość. Może to być dowód osobisty lub paszport. Wypożyczalnia może zechcieć abyś przedstawił zaświadczenie o zatrudnieniu, jednak nie jest to standard.

2. Dowolny okres wypożyczenia – samochód możesz wypożyczyć na kilka miesięcy lub kilka lat. Docenią to zwłaszcza właściciele firm, którzy w wyniku sezonowości biznesu dostrzegają zmiany w zainteresowaniu ich usługami. Jeżeli wiesz, że dodatkowy samochód jest ci potrzebny tylko w okresie letnim możesz wypożyczyć auto na kilka miesięcy.

3. Niskie ceny – dzięki temu, że wypożyczasz auto na długi okres wypożyczalnia samochodów może Ci zaproponować atrakcyjną stawkę. Na ten przykład: wypożyczając Fiata Pandę na okres 6 miesięcy twoja miesięczna faktura będzie opiewać na około 1000 złotych. Wypożyczając ten sam samochód w systemie dziennym zapłaciłbyś przynajmniej dwa razy tyle.

4. Brak jakichkolwiek zmartwień – jako, że właścicielem samochodu jest wypożyczalnia (Ty go tylko wynajmujesz) nie musisz się martwić opłacaniem ubezpieczenia, serwisowaniem oraz sprzedażą samochodu gdy ten już cię znudzi. Twoim jedynym zmartwieniem jest to by wywiązywać się z postanowień umowy i co miesiąc opłacać fakturę za usługę.

5. Dodatkowe korzyści finansowewynajem długoterminowy to rodzaj leasingu operacyjnego, dzięki czemu na właścicieli firm czekają dodatkowe korzyści podatkowe. Opłacanie miesięcznego czynszu upoważnia cię do tego, byś wynajem długoterminowy mógł wpisać w koszt uzyskania przychodu.

Komentarze   

 
0 #1 Naw 2014-08-26 11:20
Od siebie dodam, że obecnie najlepiej wypożyczać z ipanke.pl Niskie ceny, długoterminowy wynajem, niska kaucja można samemu się przekonać. Co najważniejsze przy rezerwacji na stronie cena końcowa to cena końcowa bez ukrytych kosztów jak można się naciąć w innych.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane