Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 gwiazd jeżdżących tanimi samochodami

Każdy kto chociaż trochę interesuje się życiem gwiazd, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że znani sportowcy, muzycy i aktorzy żyją w dużym luksusie. Od rezydencji wartych wiele milionów, przez setki a nawet tysiące dolarów wydawane na kolację, po markowe ubrania, akcesoria i wakacje w rajskich miejscach.

Największe gwiazdy każdego roku zarabiają dziesiątki milionów dolarów, więc mogą sobie pozwolić na życie w luksusie i kupno luksusowego samochodu. Jednakże są gwiazdy, które nie przywiązują dużej uwagi do samochodu, którym jeżdżą na co dzień. Poniżej możecie zobaczyć kilka przykładów znanych osób jeżdżących tanimi samochodami.

1. Jennifer Lawrence: Volkswagen Eos.

Chociaż Jennifer Lawrence to obecnie jedna z największych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd kobiecych w Hollywood, to zamiast wydawać pieniądze na luksusowe auta jeździ Volkswagenem Eos kupionym za 35 tysięcy dolarów.

Jennifer Lawrence: Volkswagen Eos

2. Tom Hanks: Scion xB.

Tom Hanks, który ma na swoim koncie wiele występów w Oskarowych filmach, między innymi w Szeregowcu Ryanie oraz Filadelfii. Często można go zobaczyć za kierownicą auta Scion xB kosztującego około 15 tysięcy dolarów.

Tom Hanks: Scion xB

3. Mel Gibson: Toyota Cressida.

Mel Gibson, aktor znany z takich filmów jak Braveheart, Patriota oraz Mad Max również nie przywiązuje dużej uwagi do samochodów. Aktualnie aktor jeździ starą Toyotą Cressida, której wartość ocenia się na maksymalnie kilka tysięcy dolarów.

Mel Gibson: Toyota Cressida

4. Daniel Radcliffe: Fiat Punto.

Daniel Radcliffe jest bardzo dobrze znany z roli Harry'ego Pottera. Kiedy skończył 18 lat jedną z jego pierwszych samodzielnych inwestycji było kupno samochodu. Nic drogiego, aktor kupił Fiata Punto za około 18 tysięcy dolarów.

Daniel Radcliffe: Fiat Punto

5. Colin Farrell: Ford Bronco.

Irlandzki aktor Colin Farrell zagrał w wielu wysokobudżetowych produkcjach filmowych, w których prowadził wiele luksusowych, a nawet futurystycznych aut. Jednakże do codziennej jazdy wystarcza mu 20 letni Ford Bronco.

Colin Farrell: Ford Bronco

6. Clint Eastwood: GMC Typhoon.

Legendarny aktor, reżyser i producent filmowy, Clint Eastwood może sobie pozwolić na każdy samochód, a jednak woli starego GMC Typhoon'a. Auto produkowane w latach 1992-1993 kosztowało około 30 tysięcy dolarów.

Clint Eastwood: GMC Typhoon

7. Justin Timberlake: Volkswagen Jetta.

Justin Timberlake to znany amerykański piosenkarz i aktor, obecnie żonaty z Jessicą Biel. Mimo, że jego roczny dochód szacuje się na dziesiątki milionów dolarów Justin jeździ Volkswagenem Jetta kosztującym ponad 16 tysięcy dolarów.

Justin Timberlake: Volkswagen Jetta

8. Leonardo DiCaprio: Toyota Prius.

Leonardo DiCaprio to kolejny znany aktor jeżdżący tanim samochodem. Po ostatnich filmach aktora można by się spodziewać, że będzie jeździć luksusowym samochodem, a tym czasem często widać go za kierownicą Toyoty Prius.

Leonardo DiCaprio: Toyota Prius

9. Britney Spears: Mini Cooper.

Musiałbyś wiele lat żyć w jaskini aby nie wiedzieć kim jest Britney Spears. Ta amerykańska piosenkarka i celebrytka posiada kilka samochodów, a jednym z nich jest tani Mini Cooper kosztujący około 25 tysięcy dolarów.

Britney Spears: Mini Cooper

10. LeBron James: Jeep Wrangler Unlimited.

LeBron James to jeden z najlepiej zarabiających sportowców świata, tylko w ubiegłym roku zarobił 72,3 miliona dolarów. Amerykańskiego koszykarza stać na drogi samochód, jednakże od 2010 jeździ Jeep'em Wrangler'em Unlimited.

LeBron James: Jeep Wrangler Unlimited

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze