Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 najbardziej pożądanych aut 2016 roku

Patrząc na samochody, które do produkcji weszły w minionym oraz trwającym roku, wydaje się, że odchudzanie jest jednym z panujących trendów w motoryzacji. Dzięki zrzuceniu nadmiarowych kilogramów auta nabrały prędkości, a to oznacza całkiem nowe wrażenia z jazdy.

Mniejsza waga, lepsze silniki, więcej koni mechanicznych, luksusowa stylizacja, zaawansowane technologie – oto kilka rzeczy, których fani motoryzacji będą szukać w samochodach w 2016 roku. Poniżej przedstawiamy wam kilka z najbardziej pożądanych aut tego roku. Na niektóre z nich mógłbyś sobie pozwolić dopiero po trafieniu szóstki w Lotto, inne wydają się całkiem realne w dłuższej perspektywie czasu.

Czytaj więcej...

5 najdroższych motocykli na świecie

Samochody są piękne i schludne, ale motocykle również mają swoich fanów. Bardzo dużą przewagą motocykla nad samochodem jest to, że motor zajmuje dużo mniej miejsca od samochodu. Zamiast trzymać w garażu jeden samochód, możesz tam mieć z trzy motocykle. Ponadto motory zużywają mniej paliwa, łatwo się nimi wyprzedza samochody i omija korki, no i nie zapominajmy, że motory są dużo tańsze – tak w zakupie, jak i w eksploatacji.

Być może jesteś już właścicielem jakiegoś ciekawego motocykla, a może zastanawiasz się nad kupnem jednego. W ramach ciekawostki mamy dla ciebie zdjęcia pięciu bardzo drogich motocykli wraz z cenami.

Czytaj więcej...

10 zdjęć seksownych samochodów sportowych

Co takiego najbardziej kochamy w samochodach? Wielu ludzi odpowie, że najbardziej kocha wolność jaką daje im własny samochód. Inni mogą powiedzieć, że auto jest dla nich wyznacznikiem statusu, i dlatego fajnie się nim pochwalić przed rodziną lub znajomymi. Jeszcze inni mogą stwierdzić, że kochają ryk silnika, wykończenie, a nawet wygląd zewnętrzny auta.

O tak, wygląd zewnętrzny auta, to coś, na co większość z nas zwraca uwagę przy podejmowaniu decyzji o kupnie nowego samochodu. Na świecie jest wiele pięknych samochodów, a do najpiękniejszych zaliczają się samochody sportowe. Poniżej możecie zobaczyć kilka z ładniejszych samochodów sportowych.

Czytaj więcej...

10 super samochodów dubajskiej policji

Kiedy większość ludzi wyobraża sobie Dubaj, myśli o niesamowicie luksusowych i drogich hotelach, wieżowcach sięgających chmur, projektach budowlanych na ogromna skalę i wielkim bogactwie. To bogactwo objawia się w wielu miejscach – nawet kiedy spojrzymy na samochody dubajskiej policji będziemy zaskoczeni.

Dubaj zamieszkuje ponad 2 miliony ludzi, którzy mogą czuć się bezpiecznie. Tutaj przestępcom nie jest łatwo uciec policji, zwłaszcza gdy ta wyrusza w pościg jednym ze swoich super samochodów. Jeżeli chcecie zobaczyć jak prezentują się samochody używane przez policję w Dubaju, to zapraszamy do rozwinięcia rankingu.

Czytaj więcej...

10 ekskluzywnych samochodów na które nigdy nie będzie cię stać

Jest wiele rzeczy w życiu, których nie kupisz za pieniądze. Do takich rzeczy należą miłość, przyjaźń, szczęście i kilka innych. A co z rzeczywistymi przedmiotami, czy są jakieś rzeczy których nie można kupić nawet za bardzo duże pieniądze? Są, a jedną z takich rzeczy są ekskluzywne samochody wykonane na zlecenie lub w bardzo małej ilości egzemplarzy. Takie samochody nie łatwo kupić, niezależnie od tego ile byłbyś w stanie zapłacić.

Producenci samochodów od czasu do czasu wykonują samochody na zlecenie lub samochody kolekcjonerskie – między innymi po to, by zwiększyć atrakcyjność swojej marki. Kilka takich aut znajdziesz w dalszej części rankingu.

Czytaj więcej...

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze