Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 zwariowanych, nagich rekordów Guinnessa

Większość ludzi nie wyobraża sobie nago paradować wśród innych osób, nieznajomych osób. Jesteśmy tak wychowywani, że nasze nagie ciała skrywamy pod ubraniami tylko dla siebie oraz naszych najbliższych. Jednakże nie ulega wątpliwości, że od wieków nagość leży w sferze naszych zainteresowań.

Już w czasie Starożytnych igrzysk olimpijskich zawodnicy występowali nago. Wyjątkiem były wyścigi rydwanów oraz wyścigi w pełnym uzbrojeniu. Obecnie nagie rywalizacje ludzi są niemal niespotykane, za wyjątkiem prób bicia rekordów na potrzeby Księgi rekordów Guinnessa. Poniżej możecie zobaczyć właśnie takie niesamowite, nagie rekordy Guinnessa.

1. Największa naga kąpiel w jednym miejscu.

Jeżeli chciałbyś pobić ten rekord musiałbyś skrzyknąć kilkuset znajomych. Niedawno, bo w marcu 2015 roku, grupa 790 osób oddała się nagiej kąpieli w Perth, w Australii.

Największa naga kąpiel w jednym miejscu

2. Najwięcej osób skaczących nago ze spadochronem.

Chociaż w górnych warstwach atmosfery jest chłodniej niż na Ziemi, to nagie spadochroniarstwo znajduje coraz więcej chętnych. Największa formacja nagi skoczków składała się z 8 osób.

Najwięcej osób skaczących nago ze spadochronem

3. Najdłuższy nagi bieg.

Jeżeli chciałbyś wziąć udział w najdłuższym nagim biegu, to trasa takowego znajduje się w San Francisco. Zawodnicy mają do przebiegnięcia 12 kilometrów. Poniżej kilku uczestników.

Najdłuższy nagi bieg

4. Największy nagi rysunek.

Australijski Marree Man został odkryty w 1998 roku podczas wycieczkowego lotu samolotem. Szacuje się, że Geoglif został wykonany pod koniec XX wieku, niestety nie wiadomo przez kogo.

Największy nagi rysunek

5. Największa naga kąpiel w wielu miejscach.

W lipcu 2008 roku Amerykańskie Towarzystwo Nagiej Rekreacji zorganizowało największą na świecie nagą kąpiel w wielu miejscach. W 103 ośrodkach w całym kraju do wody wskoczyło nago 13 674 osób.

Największa naga kąpiel w wielu miejscach

6. Największa ilość osób przebiegająca nago przez ulicę lub inne miejsce publiczne.

Streaker to osoba, która dla żartu biega nago w miejscu publicznym. Aktualnie rekord w tej kategorii należy do Uniwersytetu Georgii gdzie 7 marca 1974 na ulice wybiegło 1543 nagich osób.

Największa ilość osób przebiegająca nago przez ulicę lub inne miejsce publiczne

7. Największy nagi akt ślubu.

Obecnie rekord na największy nagi ślub należy do 20 par, które w 2003 roku, dokładnie w dzień Walentynek, wzięły ślub na Jamajce. Rekord ciężki do pobicia tylko w gronie znajomych.

Największy nagi akt ślubu

8. Największa naga fotografia.

Największa naga fotografia została wykonana w 2007 roku na placu Zocalo w mieście Meksyk. Fotografia przedstawia 18 tysięcy nagich osób. Po lewej stroni i u dołu fotografii widoczne są ich ubrania.

Największa naga fotografia

9. Największy nagi rajd rowerowy.

Światowy Przejazd Rowerem Nago to cykliczna impreza, która każdego roku pobija rekord na największy nagi rajd rowerowy. Obecnie impreza odbywa się w około 70 miastach i 20 krajach całego świata.

Największy nagi rajd rowerowy

10. Naga jazda Roller Coasterem.

W 2010 roku grupa 102 osób odbyła nagą jazdę kolejką górską w jednym z parków rozrywki w Szkocji. Nie jest to duży rekord, wiec możliwe iż w kolejnych latach zostanie pobity.

Naga jazda Roller Coasterem

Za: therichest.com

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze