Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 najchętniej kupowanych poradników w Empiku w 2014 roku

Poradniki to książki napisane przez ekspertów w danej dziedzinie, bardzo często zawierające informacje na temat tego jak wykonać określone zadanie, a nawet pomagają zmieniać życie. Być może najbardziej znanym poradnikiem w historii jest książka autorstwa Dale'a Carnegie'a z 1936 roku "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi".

Mimo, że dzisiaj wiele takich poradników znajdziemy w sieci, chociażby na portalach internetowych i blogach, to poradniki w formie książek wciąż cieszą się powodzeniem. Dowodem na to jest lista bestsellerów sieci Empik, która zawiera oddzielną kategorię dla poradników. Poniżej możecie zobaczyć dziesięć najczęściej kupowanych poradników w Empiku w 2014 roku.

1. Rzeczowo o modzie męskiej. Poradnik (Kędziora Michał).
Najlepiej sprzedający się poradnik 2014 roku napisał Michał Kędziora. Jest to poradnik dla mężczyzn z którego panowie dowiedzą się między innymi jak rozpoznać koszulę dobrej jakości. Rzeczowy przewodnik po męskiej modzie.

Rzeczowo o modzie męskiej. Poradnik

2. Perfekcyjna pani domu. Poradnik (Rozenek Małgorzata).
Najpopularniejszym poradnikiem dla kobiet okazała się książka ucząca jak zostać perfekcyjną panią domu. Z książki dowiadujemy się między innymi jak urządzić ciepły i przytulny dom. Aktualnie książka kosztuje niecałe 50 złotych.

Perfekcyjna pani domu. Poradnik

3. Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu (Rozenek Małgorzata).
Kolejny poradnik pani Małgorzaty Rozenek, który zyskał duże uznanie wśród czytelniczek. Tym razem w poradniku zawarto informacje na temat tego jak dobrze układać sobie plan dnia, w ciągu całego roku.

Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu

4. Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś (Berest Anne, Diwan Audrey, de Maigret Caroline, Mas Sophie).
Mówi się, że paryżanki to jedne z najbardziej szykownych kobiet. W tym poradniku cztery przyjaciółki zdradzają największe sekrety paryżanek, dzięki czemu każda kobieta może zobaczyć co naprawdę znaczy być paryżanką.

Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś

5. Ja nie mogę być modelką?! (Wellman Dorota).
Myślisz, że modelkami mogą być tylko młode i szczupłe kobiety. Pani Dorota Wellman udowadnia w tym poradniku, że również kobiety po 50-tce i puszyste mogą świetnie wyglądać jeżeli dobiorą odpowiednie ciuchy.

Ja nie mogę być modelką?!

6. Jak wychować idealnego psa. W okresie szczenięcym i później (Millan Cesar, Peltier Jo Melissa).
Zastanawiasz się jak wychować psa, by kiedy dorośnie słuchał się ciebie? Gwiazda programu "Zaklinacz psów" wyjaśnia jak wychowywać psa od szczeniaka. Z poradnika dowiesz się między innymi jak nauczyć psa załatwiania się na zewnątrz.

Jak wychować idealnego psa. W okresie szczenięcym i później

7. Minecraft. Poradnik dla początkujących (Milton Stephanie).
W Internecie jest mnóstwo poradników do Minecrafta, a jednak książce poruszającej ten temat udało się dostać na listę bestsellerów. Z poradnika dowiesz się między innymi jak znaleźć schronienie w grze i wytwarzać różne rzeczy.

Minecraft. Poradnik dla początkujących

8. Księga stylu Coco Chanel. Jak stać się elegancką kobietą z klasą (Karbo Karen).
Chanel, francuski dom mody założony przez Coco Chanel, od wielu lat jest synonimem stylu. Ta książka to praktyczny poradnik dla kobiet w każdym wieku, z jakiego dowiesz się jak stać się elegancką kobietą z klasą.

Księga stylu Coco Chanel. Jak stać się elegancką kobietą z klasą

9. Dziarski dziadek. Mój sposób na długowieczność (Huczyński Antoni).
Pana Antoniego Huczyńskiego możecie znać z wielu poradników na YouTube, a dokładniej z kanału "Sposoby dziadka na długowieczność". Ta książka doradzi tobie jak dożyć 90-tki w zdrowiu i szczęściu.

Dziarski dziadek. Mój sposób na długowieczność

10. Lekcje Madame Chic (Scott Jennifer L.).
Autorką książki jest Scott Jennifer L., która pobierała lekcje stylu u Madame Chic, a następnie postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami. W książce znajdziesz proste wskazówki i rady, które zrobią z ciebie stylową kobietę.

Lekcje Madame Chic

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze