Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 najczęściej subskrybowanych użytkowników YouTube

YouTube to serwis internetowy, który po raz pierwszy pojawił się w sieci w lutym 2005 roku. Od tego czasu stał się jednym z największych i najczęściej uczęszczanych portali w globalnej sieci. Swój sukces zawdzięcza przede wszystkim możliwości bezpłatnego umieszczania i oglądania krótkich filmów nagrywanych i produkowanych przez innych użytkowników Internetu.

Ci, którzy są w stanie wykorzystać jego moc, stają się gwiazdami Internetu, potrafiącymi na każdym filmie zarabiać dziesiątki tysięcy dolarów. Dzisiejsza lista skupia się na najczęściej subskrybowanych kanałach należących do zwykłych YouTuberów. Dlatego też brakuje tu oficjalnych kanałów z gwiazd (takich jak VEVO) czy sieci wielokanałowych (takich jak Machinima).

1. PewDiePie: 28 761 298 subskrypcji.
Na YouTube każdego dnia pojawiają się filmy z kategorii „Let's Play" (Zagrajmy), które są swego rodzaju dokumentami z przechodzenia wybranej gry, okraszonymi komentarzem gracza. Prawdziwym królem Let's Playów jest PewDiePie, którego kanał posiada niemal 29 milionów subskrybentów. Jego popularność została zbudowana na zdolności łączenia się z ludźmi i bawienia widzów. W każdym filmiku znajdziemy humorystyczne komentarze.

2. HolaSoyGerman: 18 488 896 subskrypcji.
German Garmendia, znany na YouTube jako HolaSoyGerman, jest chilijskim vlogerem, gwiazdą YouTube i komikiem. German prowadzi kanał skierowany do hiszpańskiej publiczności. Jego filmy koncentrują się na zabawnych sposobach radzenia sobie z codziennymi problemami. Oprócz swojego głównego kanału w styczniu 2014 założył dodatkowe kanały, które na YT można znaleźć poszukując HolaSoyGerman2 i JuegaGerman.

3. Smosh: 18 274 179 subskrypcji.
Smosh to kanał YouTube tworzony przez duet Ian Hecox i Anthony Padilla z Sacramento w Kalifornii. Kanał został założony 19 listopada 2005 roku i początkowo znajdowały się na nim zabawne filmiki z synchronizacją ruchu warg do popularnych motywów muzycznych, w tym z Mortal Kombat. Dziś na kanale Smosh znajdziemy niemal 400 filmików, w tym sporo parodii znanych gier, parodii filmów i zabawnych piosenek.

4. JennaMarbles: 13 523 344 subskrypcji.
Jenna N. Mourey, znana pod pseudonimem Jenna Marbles na YouTube, to popularna vlogerka i gwiazda Internetu. W styczniu 2014 roku jej kanał YouTube miał 12,2 miliona subskrybentów, zaś obecnie ta liczba przekracza 13,5 miliona. Pierwsze sukcesy odniosła dzięki takim filmikom jak: „Jak skłonić ludzi do myślenia, że jesteś przystojny" oraz „Jak uniknąć rozmowy z ludźmi, z którymi nie chcesz rozmawiać".

5. Nigahiga: 12 558 042 subskrypcji.
Ryan Higa, znany na YouTube pod nazwą użytkownika nigahiga, jest znanym vlogerem, gwiazdą Internetu, komikiem i producentem. Jego kanał został utworzony 20 lipca 2006 roku. Początkowo umieszczał na nim filmiki z synchronizacją ruchu warg do znanych piosenek. Wkrótce zaczął robić filmiki komediowe i parodie. Popularność zyskał dzięki serii „Jak być..." w skład której weszły takie filmy jak: „Jak być gangsterem", „Jak być Emo", „Jak być ninja" itd.

6. RayWilliamJohnson: 10 658 001 subskrypcji.
Ray William Johnson to amerykański vlogger, gwiazda YouTube i komik. Jest twórcą kanału RayWilliamJohnson na YouTube, w ramach którego streszcza i zabawnie komentuje najnowsze wirusowe filmy wideo pojawiające się w sieci. Jego filmiki stały się popularne do tego stopnia, że w pewnym momencie był w stanie uzyskać gościnne występy takich gwiazd jak Robin Williams i Sarah Silverman. Niedawno brał udział w zdjęciach do niezależnego filmu „Who's Driving Doug".

7. Epic Rap Battles of History: 10 528 477 subskrypcji.
Epic Rap Battles of History, w skrócie ERB lub ERBoH, to seria filmów publikowanych na YouTube, tworzonych przez Petera Shukoffa i Lloyda Ahlquista. Głównymi bohaterami serii są postacie znane z historii i popkultury, które toczą między sobą bitwy na rap. Na kanale mogliśmy oglądać takie bitwy rapowe jak: „Darth Vader vs Hitler", „Albert Einstein vs Stephen Hawking", „Mojżesz vs Święty Mikołaj" i inne.

8. SkyDoesMinecraft: 10 169 371 subskrypcji.
SkyDoesMinecraft to kanał, który swoją popularność zbudował na jeden z najpopularniejszych gier wideo naszych czasów: Minecraft'cie. Kanał prowadzi Adam Dahlberg, który w ostatnich latach wyrósł na znanego komentatora gier wideo. Jego kanał jest jednym z najszybciej rozwijających się na YouTube. W styczniu tego roku miał 7,8 miliona subskrybentów, zaś obecnie ta liczba przekracza 10,1 miliona.

9. TheFineBros: 9 276 030 subskrypcji.
TheFineBros to kanał tworzony przez dwóch braci: Benny'ego Fine'a and Rafi'ego Fine'a. Bracia są vlogerami, gwiazdami YouTube, producentami, scenarzystami i reżyserami. Znani są ze swojej serii „React" w ramach której możemy oglądać reakcje dzieci, nastolatków, dorosłych i innych użytkowników YouTuba na różne gry, filmy wirusowe, wiadomości ze świata, filmy i seriale, legendy miejskie etc.

10. Porta dos Fundos: 8 648 609 subskrypcji.
Porta dos Fundos (pol. Tylne Drzwi) to brazylijski kanał YouTube, publikujący filmiki komediowe. Jego założycielami są Fabio Porchat, Antonio Pedro Tabet, Gregorio Duvivier, Ian SBF oraz Jan Vincent de Castro. Obecnie jest to najszybciej rosnący brazylijski kanał na YouTube. W skład jego obsady wchodzi 13 osób, zaś produkcją i częścią techniczna zajmuje się 21 osób (reżyseria, skrypt, zdjęcia, produkcja, audio itd.).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane