Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 zwykłych ludzi, których popularność w sieci wzrosła wirusowo

Świat w którym żyjemy to bardzo dziwne miejsce. Większość z nas jest zarejestrowana przynajmniej na jednym portalu społecznościowym, a niektórzy mają konta w kilku miejscach w sieci – dzieląc się codziennie zdjęciami, filmami oraz masą przeróżnych informacji.

Zazwyczaj najbardziej chwytliwe informacje dotyczą gwiazd, dlatego często na naszych tablicach królują Lady Gaga, Taylor Swift, Daniel Craig i inne znane osobistości. Czasem jednak zdarza się, że w sposób wirusowy po sieci rozprzestrzenia się film lub zdjęcie całkiem zwykłej osoby. W dzisiejszym wpisie zobaczycie kilka takich osób, których popularność rozprzestrzeniła się w Internecie jak wirus.

1. Charlie Davies-Carr and Harry Davies-Carr – "Charlie bit my finger!"

Kto by pomyślał, że film z reakcją dziecka na to jak jego braciszek gryzie mu palec będzie jednym z najczęściej oglądanych filmów na YouTube, a jednak Charlie bit my finger!" to jeden z pierwszych wirusowych filmików.

2. Antoine Dodson – "So, y'all need to hide your kids, hide your wife, and hide your husband..."

W 2010 roku siostra Antoine'a Dodson'a była ofiarą próby gwałtu. Antoine Dodson udzielił wywiadu lokalnej stacji informacyjnej na temat incydentu, a jego cytat stał się wirusowy do tego stopnia, że na YT powstawało wiele filmików z przeróbkami.

3. Jonathan Esponda – tańczący fan Miami Marlins.

Biodra Jonathana Espondy uczyniły go sławnym w całej sieci. Jeżeli jeszcze nie widziałeś tego filmiku, to śpieszymy wyjaśnić, że widać na nim cieszące i tańczące z radości dziecko.

4. David DeVore – "Is this real life?"

Po tym jak 7-letni David DeVore wracał od dentysty, siedział na tylnym siedzeniu w samochodzie. Na dziecko nadal działała narkoza, więc David zapytał "Czy to jest prawdziwe życie?".

5. Sam Griner – Dziecko sukcesu.

Jest duża szansa na to, że widziałeś ten meme z dzieckiem. Wszystko zaczęło się od sesji zdjęciowej na plaży, a zdjęcie zostało zrobione po tym jak dziecko spróbowało jeść piasek.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze