Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


8 znajomych na Facebooku, których chcesz zablokować

Czy kiedykolwiek wziąłeś sobie przerwę od Facebooka? Jeżeli Tak, to być może dlatego, że zdałeś sobie sprawę z tego, że każdego dnia tracisz ogromną ilość czasu na przeglądanie nikomu niepotrzebnych informacji. Twoi znajomi publikują na swoich tablicach masę wpisów, i żeby zobaczyć je wszystkie czasami musisz poświęcić na to godzinkę, dwie, a nawet trzy.

Social Media wciągają, jednak siedząc dużo na Facebooku, zapewne zauważyłeś pewne schematy w zachowaniu niektórych twoich przyjaciół. Ktoś wciąż publikuje zdjęcia swojego dziecka, inny dzieli się wpisami o ćwiczeniach, jeszcze inny cały czas komentuje politykę. Ależ to denerwujące! Oto przyjaciele z Facebooka, którzy aż proszą się o zablokowanie.

1. Miłośnik zwierząt.

Ten przyjaciel tak bardzo kocha zwierzęta, że co chwilę publikuje nowe filmiki ze słodkimi kotkami, zdjęcia z pieskami i wiele innych fotografii małych zwierzaków.

2. Piszący szyframi.

Ten przyjaciel nigdy nie powie o co mu chodzi w poście. Każdy jego post zawiera tajemnicę, której musisz się sam domyślać. Często pisze posty typu "Szkoda, że ten dzień już się kończy".

3. Gorące ciacho.

Widzieliście każdy kawałek ciała tego przyjaciela (lub przyjaciółki), i wiesz w jakich miejscach ma znamiona – a to wszystko ze zdjęć, które umieszcza na tablicy.

4. Podróżnik.

Na jego tablicy co rusz goszczą zdjęcia z podróży – nawet jeżeli są to tylko małe podróże pomiędzy poszczególnymi polskimi miastami, czy też podróże do rodziny.

5. Głowa rodziny.

U tego przyjaciela często znajdziesz nowe posty z informacjami o jego dzieciach – filmik z dzieckiem na huśtawce, zdjęcie bobasa itd. Jakby inni nie przeżywali podobnych chwil.

6. Szczęśliwa para.

Mamy dość patrzenia na związki innych, a jednak ten przyjaciel wraz ze swoją drugą połówką prowadzą profil na którym co rusz publikują zdjęcia pokazujące jacy to oni szczęśliwi razem.

7. Polityczny kaznodzieja.

Jakby za mało było polityki w innych mediach, ten przyjaciel co chwilę musi komentować bieżące wydarzenia w polityce na swoim profilu.

8. Fanatyk fitnessu.

U tego przyjaciela znajdziesz zdjęcia z siłowni, porady dotyczące ćwiczeń, wiedzę z zakresy zdrowego odżywiania i wiele podobnych informacji.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane