Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


Top 10 kanałów na YouTube, które zainspirują cię do wyjścia na zewnątrz

Przez ostatnie dwa tygodnie byliśmy świadkami niesamowitego wzrostu popularności gry Pokemon Go, która zachęciła kilkadziesiąt milionów graczy do wyjścia na świeże powietrze i poruszania się w celu złapania wirtualnych stworków. Tak to jest, że czasami inspiracja do odrobiny ruchu przychodzi z najmniej spodziewanego kierunku.

Na sukces Pokemon Go nie bez znaczenia był fakt, że gra miała swoją premierę latem – kiedy słońce jest wysoko, dni są długie, a pogoda wspaniała. Oczywiście inspiracji do zażycia ruchu i wyjścia na zewnątrz można także poszukać na YouTube. Oczywiście, że można! Nie wierzysz? Spójrz na te dziesięć kanałów, a na pewno zachce ci się poszukać swojego miejsca na łonie przyrody.

Czytaj więcej...

8 całkowicie darmowych rzeczy, które możesz robić w Internecie

Czy uważasz, że w Internecie widziałeś już wszystko? No to zastanów się jeszcze raz. Wiedziałeś, że możesz zamówić prywatny odrzutowiec online? Albo, że możesz zostać gwiazdą własnego reality show, poddać Google liftingowi za pomocą odpowiednich stron, uzyskać bezpłatną pomoc w sprawach technologicznych, wydać powieść w formie elektronicznej książki, zarabiać pieniądze bez wychodzenia w domu i wiele więcej.

Na co dzień marnujemy ogromne pieniądze płacąc za rzeczy, za które wcale nie musimy. Dzięki Internetowi nie musisz wyciągać portfela, by rozwijać siebie lub pomóc światu. Poniżej przedstawiamy ci kilka całkowicie darmowych rzeczy jakie możesz robić w Internecie.

Czytaj więcej...

7 sposobów ochrony związku w social media

Czy czujesz się wygodnie ze swoim związkiem w mediach społecznościowych? Każda para jest inna dlatego na świecie nie znajdziemy dwóch identycznych związków. Nawet jeżeli w swoim poprzednim związku chętnie dzieliliście się prywatnymi informacjami w mediach społecznościowych, to nie oznacza, że aktualny partner lub partnerka tak chętnie do tego podejdą.

Dla wielu ludzi media społecznościowe są błogosławieństwem, ale trzeba uważać co się w nich umieszcza. Jasne, że miło czasem popatrzeć na zdjęcia zakochanych par na Facebooku, czy jakimś blogu, ale pamiętaj o tym, że musisz zachować chłodną głowę jeżeli sam będziesz chciał umieścić takie fotografie.

Czytaj więcej...

10 gorących gwiazd, które znajdziesz na Instagramie

W ostatnich latach Instagram stał się bardzo popularny, często wypierając Twittera w roli medium dzięki któremu można połączyć się z gwiazdami. Obecnie wiele kobiet używa Instagrama do zwiększenia swojej sławy, często dzieląc się zdjęciami z prywatnego życia: domu, wycieczek, wypadów do klubów i restauracji.

Liczba osób jakie obecnie korzystają z Instagrama jest ogromna. Wystarczy spojrzeć na najpopularniejsze konta, które są obserwowane przez miliony ludzi. Poniżej prezentujemy kilka kont znanych i gorących celebrytek, które prowadzą swoje konta na Instagramie. Zerknijcie na to ile ludzi ich obserwuje i sami przeglądnijcie ich prywatne fotki.

Czytaj więcej...

8 rzeczy, które padły ofiarą Internetu

Większość osób które obecnie kończą studia urodziło się w latach 90 XX wieku, czyli w czasach kiedy Internet na świecie – i w Polsce – zaczynał dopiero raczkować. Oznacza to, że pierwszy raz w historii świata na rynek pracy wchodzi pokolenie, które nie pamięta czasów przed Internetem. To pokolenie nie musi się zastanawiać w którym filmie wcześniej widziało wybranego aktora, bo może to szybko sprawdzić w sieci.

Czasy przed Internetem z pewnością pamiętają dzisiejsi 30-latkowie i osoby starsze. Ludzi ci dobrze wiedzą jakie rzeczy padły ofiarą Internetu, a także które usługi wciąż umierają powolną śmiercią za sprawą Internetu. Sprawdź ich listę w rozwinięciu artykułu.

Czytaj więcej...

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze