Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


Regulamin

§1 INFORMACJE OGÓLNE

1. Niniejszy regulamin, zwany dalej Regulaminem normuje zasady i warunki korzystania z serwisu internetowego zlokalizowanego pod adresem rankingi24.pl, zwanego dalej Serwisem oraz zasady świadczenia usług za jego pośrednictwem.

2. Każda osoba może przeglądać zasoby Serwisu bez zobowiązań. Z chwilą dokonania rejestracji w Serwisie lub z chwilą zgłoszenia treści do rozpatrzenia, osoba taka staje się jego Użytkownikiem i oświadcza, iż zapoznała się z niniejszym Regulaminem, w pełni akceptując zawarte w nim postanowienia i zobowiązuje się do ich bezwzględnego przestrzegania – w przeciwnym przypadku każdy, kto nie zgadza się z powyższym, powinien powstrzymać się od korzystania z usług Serwisu.

3. Zarejestrowani oraz niezarejestrowani użytkownicy mają prawo komentować treść Serwisu, oraz zgłaszać do niego rankingi, toplisty i sondy.

§2 KORZYSTANIE Z SERWISU

A. ZGŁASZAJĄCY STRONY

1. Każdy Użytkownik Serwisu może zaproponować dołączenie nowych treści do zasobów strony Rankingi24.pl. Nowa treść zostanie dodana po spełnieniu wymagań określonych w niniejszym Regulaminie.

2. Rozpatrzenie wniosku o dołączenie nowej treści nie wymaga żadnych opłat.

3. Do naszych zasobów nie dodajemy treści rasistowskich, pornograficznych, nazistowskich, fanatycznych, terrorystycznych, hackerskich, obraźliwych i wulgarnych. Dodawane artykuły lub sondy nie mogą promować hazardu, broni, narkotyków, nikotyny, alkoholu czy innych używek.

4. Do naszych zasobów dodajemy rankingi i sondy z kilkunastu różnych kategorii, widocznych w nagłówku strony oraz w formularzu zgłoszenia.

5. Zgłoszenie rankingu do serwisu wymaga od zgłaszającego podania tytułu rankingu, opisu rankingu o długości przynajmniej 600 znaków (wliczając spacje) oraz treści właściwej. Treścią właściwą są pozycje rankingu, które muszą zawierać tytuł, oraz mogą posiadać opis, film z YouTube lub obrazek. Tytuły oraz opisy nie mogą być natarczywą, bezpośrednią reklamą.

6. Nie będą publikowane rankingi: słabe merytorycznie. Co do których zachodzi podejrzenie, że autor nie ma do nich praw autorskich. Niedbale napisane, z dużą ilością rażących błędów.

7. Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do nanoszenia zmian i korekty w: tytule, opisiei kategoriach zgłaszanego rankingu. Jest to jeden z kluczowych elementów moderacji zgłaszanych treści.

8. Zgłaszającym zabrania się umieszczania linków partnerskich w opisach. Z drugiej strony Serwis daje możliwość umieszczenia linku w sekcji "Źródło".

9. Celem naszego serwisu nie jest wpływanie na organiczne wyniki wyszukiwania, dlatego wszystkie linki wychodzące ze strony otrzymują atrybut nofollow.

B. CZYTELNICY

1. Nie mają prawa kopiować i umieszczać treści portalu Rankingi24.pl na swoich stronach i w swoich publikacjach elektronicznych (ezinach, newsletterach, biuletynach, magazynach i gazetkach rozsyłanych jako email) oraz w ebookach i publikacjach drukowanych o ile nie uzyskają zgody autora rankingu.

2. Czytelnicy mają prawo cytować treść rankingów publikowanych w serwisie Rankingi24.pl o ile wskażą oni, że pochodzi on z Serwisu. Więcej informacji o prawie cytatu na Wikipedia.org.

3. Każdy czytelnik zamieszczający swój komentarz odnośnie danego rankingu bierze za niego pełną odpowiedzialność – przy czym komentarze mające formę reklamy, obraźliwe czy w jakikolwiek inny sposób łamiące Polskie prawo nie będą publikowane.

§3 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Ostateczną decyzję o dodaniu rankingu lub sondy do Serwisu podejmuje administracja.

2. Autor rankingu lub sondy może w każdym czasie zrezygnować z utrzymywania swojej treści w zasobach portalu Rankingi24.pl – w tym celu należy wysłać wiadomość odpowiedniej treści korzystając z podstrony z kontaktem znajdującej się w serwisie.

3. Mimo dokładania wszelkich starań jakościowych i weryfikacyjnych, Właściciele Serwisu nie odpowiadają za treści przekazywane i publikowane na łamach Serwisu przez Użytkowników, za ich prawdziwość, rzetelność oraz autentyczność. Wiele rankingów jest subiektywnych, podczas gdy inne bazują na obiektywnych źródłach i badaniach.

4. Właściciele Serwisu dołożą wszelkich starań, aby Serwis oraz wszystkie usługi udostępniane za jego pośrednictwem działały w sposób ciągły bez jakichkolwiek zakłóceń, jednakże Twórcy Serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za zakłócenia spowodowane siłą wyższą lub niedozwoloną ingerencją Użytkowników lub osób trzecich w struktury systemów informatycznych obsługujące Serwis.

5. Akceptując regulamin zarejestrowany Użytkownik zgadza się na otrzymywanie od Serwisu ofert handlowych i innych powiadomień.

6. W przypadku nie zaakceptowania zmian w Regulaminie, Użytkownik powinien powstrzymać się od korzystania z portalu Rankingi24.pl.

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane strony

Listwy elewacyjne
do systemów ociepleń

Polecane strony