Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 gier wideo z premierą na przełomie października i listopada 2014

Jasne, komputery mają wiele świetnych opcji. Dzięki nim możesz porozumiewać się za darmo z krewnymi i przyjaciółmi z drugiego końca świata, możesz czytać wiadomości z kraju i świata, możesz się uczyć jeżyków obcych i programowania, możesz oglądać filmy i seriale w serwisach VOD, możesz robić zakupy przez Internet itd. Oczywiście dla wszystkich graczy najważniejsze jest to, że komputery pozwalają grać w gry komputerowe.

Jeżeli przez najbliższe 2-3 tygodnie masz trochę więcej czasu na granie, mamy dla ciebie 10 gorących premier przełomu października i listopada. Poniżej znajdziesz krótką informację o grze, datę premiery oraz zwiastun.

1. Sid Meier's Civilization: Beyond Earth (24 października).
Dzisiaj swoją premierę ma gra „Sid Meier's Civilization: Beyond Earth" – klasyczna strategia turowa bazująca na rozwiązaniach znanych z popularnej serii Sid Meier's Civilization. Tym razem gracze budują kolonie w kosmosie.

2. Lords of the Fallen (28 października).
Każdy rodzimy gracz powinien pamiętać o 28 października, bowiem tego dnia swoją premierę będzie miała gra RPG akcji „Lords of the Fallen" polskiego studia City Interactive. Więcej na temat fabuły dowiecie się ze zwiastuna gry.

3. Europa Universalis IV: Art of War (30 października).
Końcówka października to świetny czas dla miłośników strategii: najpierw pojawia się nowa Cywilizacja, zaś 30 października debiutuje „Europa Universalis IV: Art of War" - niesamodzielny dodatek do strategii Europa Universalis IV.

4. Farming Simulator 15 (30 października).
30 października zadebiutuje Farming Simulator 15, gra która mimo mylącego numerka przy nazwie jest szóstą odsłoną popularnej serii symulatorów rolniczych. Nowością jest możliwość prowadzenia farmy na obszarach skandynawskich.

5. Sleeping Dogs: Definitive Edition (31 października).
31 października swoją polską premierę będzie miała gra „Sleeping Dogs: Definitive Edition", która na świecie debiutowała już 8 października. Sleeping Dogs to trzecioosobowa gra akcji z otwartym światem, a oto jej zwiastun.

6. Call of Duty: Advanced Warfare (04 listopada).
Początek listopada będzie równie gorący co końcówka października, a to głównie za sprawą premiery „Call of Duty: Advanced Warfare" – kolejnej odsłony jednej z najpopularniejszych serii gier wideo. Tym razem akcja gry przenosi nas do 2054 roku.

7. Football Manager 2015 (07 listopada).
Jeżeli świata nie widzisz poza serią Football Manager, to już 7 listopada swoją premierę będzie miała kolejna część tego niezwykle popularnego menadżera piłkarskiego. Oczywiście i tym razem nie zabrakło mniejszych i większych udoskonaleń.

8. Assassin's Creed: Unity (11 listopada).
Już 11 listopada na świecie, oraz 13 listopada w Polsce, na PC zadebiutuje gra „Assassin's Creed: Unity". Tym razem gracze zostają przeniesieni do XVIII-wiecznego Paryża w czasach Rewolucji Francuskie. Sami zobaczcie jak tytuł prezentuje się na zwiastunie.

9. LEGO Batman 3: Poza Gotham (11 listopada).
Również 11 listopada na świecie, oraz 12 listopada w Polsce, swoją premierę będzie miała gra „LEGO Batman 3: Poza Gotham" – zabawna gra platformowa która pozwala się wcielić w Batmana i dziesiątki innych postaci z komiksów DC.

10. Pro Evolution Soccer 2015 (13 listopada).
13 listopada premierę będzie miała gra „Pro Evolution Soccer 2015" będąca największym konkurentem „FIFA 15". Warto wspomnieć, że prócz komputerów osobistych, gra trafi również na konsole nowej generacji, a to oznacza szereg innowacji.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane