Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 gier mobilnych lepszych od Pokemon Go

Gra Pokemon GO zawładnęła naszą wyobraźnią w niesamowity sposób. Obecnie niczym niezwykłym jest zobaczenie tłumu ludzi spacerujących z telefonami w dłoni, wpatrujących się w ekran smartfona tak, jakby czegoś szukali. Popularność tej gry napędzana jest poczuciem nostalgii bardziej niż cokolwiek innego. Mamy miłe wspomnienia z dzieciństwa związane z Pokomonami, więc z radością przyjęliśmy tę nową grę.

Mimo, że nie możemy przestać gra w Pokomon Go, to jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że istnieje dużo lepszych gier mobilnych przy których moglibyśmy zabijać czas. Poniżej prezentujemy kilka gier lepszych od Pokomon Go. Sprawdźcie w co warto zagrać.

1. Goo Saga.
Jeżeli chcesz zobaczyć piękną grafikę powinieneś zainstalować ten tytuł. Wyraźnie widać, że w tę platformówkę włożono niesamowitą ilość pracy. Wcielasz się w bryłkę mazi, która ucieka z laboratorium i szuka swego stwórcy.

2. Crusaders of the Lost Idols.
Ta gra dostępna jest na komputerach już od około roku, a teraz pojawiła się również na smartfonach. Twoim celem jest przeprowadzenie drużyny niezwykłych wojowników przez poziom.

3. War Tortoise.
Jeżeli lubisz gry typu tower defence, to pokochasz ten tytuł. Pod twoją opiekę trafia opancerzony żółw, którego bronisz przed atakami szczurów i chrząszczy, między innymi poprzez modernizację jego broni.

4. Who Lurks.
Jest to gra, która niesamowicie cię wciągnie, podczas próby znalezienia wroga wśród członków załogi. Jesteś na statku kosmicznym na którym wśród członków załogi kryje się zmiennokształtny kosmita.

5. Super Tribes.
Smartfony zostały ostatnio zalane mobilnymi grami z gatunku 4X. W tej grze czuć ducha Civilization. Każda rozgrywka ma miejsce na losowo generowanej mapie, a liczba tur jest ograniczona.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze