Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 najlepszych nowych gier na androida (marzec 2016)

Rynek gier na androida rozwija się bardzo dynamicznie, jest coraz większy i dostarcza coraz wspanialszych wrażeń. W Google Play codziennie pojawiają się nowe gry, którym warto poświęcić część swojego czasu – czasem tę mniejszą, czasem większą.

Nie ważne czy jesteś hardcorowym graczem, który wychowywał się na komputerach, czy może zacząłeś grać kiedy urządzenia z androidem już na dobre rozgościły się na rynku. Pewne jest, że wśród tysięcy gier, które każdego roku wychodzą na androida znajdziesz coś dla siebie. Jeżeli szukasz fajnych, nowych gier na Androida, to rzuć okiem na tytuły, które prezentujemy w rozwinięciu rankingu. Daj też znać o innych grach które według ciebie zasługują na uwagę.

1. The Walking Dead: Michonne.
Za tę grę będziesz musiał zapłacić, jednak jest ona warta swojej ceny. Gry o tak głębokiej fabule nieczęsto wychodzą na androida. Jeżeli jesteś fanem Żywych Trupów, to jest to gra dla ciebie.

2. Total War Battles: KINGDOM.
To gra będąca czymś pomiędzy Clash of Clans oraz Age of Empires. Jest to gra strategiczna w której budujesz miasto, tworzysz armię, a następnie niszczysz różnych wrogów.

3. Rayman Classic.
Kolejna gra za którą warto zapłacić. Dla tych którzy nigdy nie słyszeli o tej grze: Rayman to platformówka z mnóstwem przeszkód i dobrej zabawy.

4. Futurama: Game of Drones.
Gra na podstawie znanej kreskówki z dorosłym humorem. To całkiem przyzwoity zabójca czasu, korzystający z rozwiązań znanych z takich gier jak Candy Crush.

5. Disney Magic Kingdoms.
Twoim celem jest zbudowanie nowego parku rozrywki po tym jak czarne charaktery zniszczyły stary. Pojawia się tu wiele postaci Disneya, dzięki czemu gra zyskuje drugie dno.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze