Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


6 powodów dla których warto umawiać się z graczem

Jeżeli jesteś zmęczona nieudanymi randkami i umawianiem się z niewłaściwymi mężczyznami, to nadszedł czas aby zmienić pewne rzeczy. Zacznij spotykać się z kimś kto ma większość cech idealnego partnera: od sprytu, przez dużą zręczność, po inteligencję i poczucie humoru. Zacznij spotykać się z graczem, a szybko przekonasz się, że warto trzymać się właśnie takich mężczyzn.

Cechy które sprawiają, że człowiek jest dobrym graczem, sprawiają również, że gracz jest świetnym kandydatem na partnera. Spójrz głębiej, a przekonasz się, że popełniałaś wielki błąd nie zwracając uwagi na graczy. Bo chociaż może im brakować poczucia mody i umiejętności społecznych, to nadrabiają na wiele innych sposobów.

1. Gracze lubią się bawić.

Gracze lubią się bawić, nie tylko w grach wideo, ale również w grach planszowych i w wielu innych dziedzinach życia. Gierki czekają cię również w sypialnie, gdzie będziecie mogli spróbować przebieranek i innych rzeczy podtrzymujących żar w związku.

2. Gracze są punktualni.

Wiele gier działa w oparciu o ściśle określony czas wydarzeń: trzeba być w grze o wybranej porze – a najczęściej o wybranej godzinie – by móc załapać się na dodatkowe profity. To sprawia, że gracze masz wyszkoloną punktualność i trzymają się wybranych terminów jak nikt inny.

3. Gracze lubią podróżować.

Dużą część zapalonych graczy kocha podróżować – co prawda zazwyczaj wybierają się na konwenty fanów i zjazdy, ale z ukochaną chętnie wyjadą w bardziej romantyczne miejsce. Kiedy twój ukochany wybierze się na targi gier, ty możesz się relaksować w hotelowym SPA.

4. Gracze są wielozadaniowi.

By być dobrym w grach online, zwłaszcza w grach akcji, gracz musi mieć podzielną uwagę i wykazywać się wielozadaniowością. To przydaje się im w realnym życiu: twój ukochany gracz nie będzie miał problemów z wysłuchaniem tego co masz do powiedzenia, oraz jednoczesnym sprawdzaniem repertuaru kin w necie.

5. Gry rozwijają mózg.

To mylne przekonanie, ze granie w gry wideo uwstecznia człowieka. Wszystkie badania na temat wpływu gier na mózg człowieka pokazują, że gry przyczyniają się do rozwoju naszego najważniejszego organu. Gracze są świetni w planowaniu i zapamiętywaniu. Nie musisz się obawiać, że zapomni o waszej rocznicy.

6. Gracze chętnie zostają w domu.

Gracze są domownikami, więc nie musisz się obawiać tego, że z własnej woli zostanie dłużej w pracy lub urwie się na całą noc na popijawę z kumplami. Gracz po pracy jak najszybciej wraca do domu, gdzie czekają na niego jego ukochana oraz gra wideo. Jeżeli chcesz mieć faceta, który będzie przy tobie, wybierz gracza.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze