Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 ciekawych gier komputerowych z premierą w maju 2015

Przez wielu ludzi, tegoroczny maj jest jednym z najbardziej wyczekiwanych miesięcy. Nie dość, że już 8 maja na rynku pojawi się długo oczekiwana gra wyścigowa Project CARS, to w połowie miesiąca do sklepów trafi trzecia część Wiedźmina – najbardziej wyczekiwana gra tego roku, według plebiscytu prestiżowego serwisu Gamespot.com.

A trzeba pamiętać, że na Project CARS i Wiedźminie 3 majowe premiery się nie kończą. W maju zadebiutują również takie gry jak Galactic Civilizations III, Magicka 2 oraz Carmageddon: Reincarnation – premiera tej ostatniej miała nastąpić już w kwietniu, jednak ostatecznie przełożono ją na końcówkę maja.

1. Project CARS (8 maja 2015).

Project CARS to gra wyścigowa stworzona przez Slightly Mad Studios przy współudziale graczy. Gra oferuje bardzo duży wybór samochodów i starannie odwzorowane tory wyścigowe. Poniżej zwiastun gry.

2. Invisible, Inc. (12 maja 2015).

Taktyczna gra turowa opracowana przez kanadyjskie niezależne studio deweloperskie Klei Entertainment. W grze obejmujemy dowodzenie nad szpiegami, którymi dowodzimy podczas szeregu tajnych misji.

3. Trainz: Nowa Era (15 maja 2015).

Trainz to symulator pociągów opracowany przez australijskiego dewelopera N3V Games. W grze dostępne są zarówno historyczne, jak i nowoczesne pojazdy szynowe. Na potrzeby tej produkcji od nowa opracowano silnik.

4. Wiedźmin 3: Dziki Gon (19 maja 2015).

Po raz pierwszy w serii Wiedźmin zastosowano świat o otwartej strukturze. Nowy silnik pozwolił na opracowanie świata, który jest około 40 krotnie bardziej rozległy od tego z poprzedniej części.

5. Carmageddon: Reincarnation (21 maja 2015).

Czwarta gra z serii Carmageddon, w której bierzemy udział w efektownych wyścigach samochodowych. Zadaniem graca jest spowodowanie jak największej rozwałki, co możemy zobaczyć na zwiastunie.

6. Galactic Civilizations III (26 maja 2015).

Już 26 maja ponownie będziemy mogli budować galaktyczne cywilizacje w trzeciej części serii Galactic Civilizations. Fani ucieszą się, że znalazł się tu rozbudowany tryb multiplayer, który znacznie wydłuży życie produkcji.

7. Magicka 2 (26 maja 2015).

Po tym jak Magicka stała się jednym z najbardziej udanych hack-and-slash'y ostatnich lat, deweloperzy zdecydowali się wydać jej kontynuację. Produkcja umożliwia zarówno zabawę jednoosobową oraz wieloosobową.

8. The Incredible Adventures of Van Helsing III (26 maja 2015).

Dzień 26 maja hack'n'slash'ami stoi. Oprócz wspomnianej wcześniej Magicki do sklepów trafi trzecia odsłona przygód legendarnego łowcy wampirów - profesora Van Helsinga. Sami zobaczcie jak gra prezentuje się w akcji.

9. Act of Aggression (29 maja 2015).

Osoby czekające na porządnie wykonanego RTS'a powinny poczekać na grę Act of Aggression, która zabiera nas w niedaleką przyszłość. Tutuł został stworzony jako duchowy następca strategii Act of War.

10. Victor Vran (30 maja 2015).

Victor Vran to gra akcji RPG opracowana przez bułgarskie niezależne studio deweloperskie Haemimont Games. Gra dzieje się w świecie, w którym zarówno magia jak i nauka mają miejsce. A tak prezentuje się zwiastun gry.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze