Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 najchętniej kupowanych gier wideo w Empiku w 2014 roku

Obecnie dużą popularnością cieszy się kupowanie gier wideo w wersji cyfrowej, w takich usługach jak Steam, Origin, Uplay, Humble Bundle itd. Klucze elektroniczne do gier możemy zakupić w licznych sklepach internetowych, między innymi na polskich stronach FabryKakluczy.pl, Move.pl, CDP.pl i wielu innych.

Nie ulega wątpliwości, że dystrybucja cyfrowa ma wiele zalet, jednakże wielu graczy wciąż woli kupować wersje pudełkowe gier, które świetnie prezentują się na półkach. W Polsce jednym z liderów sprzedaży pudełkowych wersji gier jest Empik, dlatego poniżej znajdziesz listę najczęściej sprzedających się gier w Empiku w 2014 roku.

1. Diablo 3: Reaper of Souls.
Pierwszy dodatek do gry Diablo 3 został wydany na komputerach z systemem Microsoft Windows i OS X dnia 25 marca 2014 roku. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku podstawki, również dodatek otrzymał pełną polską wersję językową.

2. The Sims 4.
We wrześniu 2014 roku gracze komputerowi wreszcie doczekali się czwartej części niezwykle popularnej serii "The Sims". Gra bazuje na tym samym pomyśle co poprzednie części, w których kreowaliśmy życie wirtualnych postaci.

3. Dragon Age: Inkwizycja.
Jedna z najgorętszych premier 2014 roku również znalazła się na liście bestsellerów sieci Empik. Trzecia część serii "Dragon Age" jest chwalona za fabułę, aktorstwo głosowe, ścieżkę dźwiękową, duży świat i system walki.

4. FIFA 15.
Gra miała swoją premierę pod koniec września 2015 roku na komputerach i konsolach do gier. W FIFA 15 znajdziemy 35 licencjonowanych lig, ponad 600 klubów piłkarskich i 16 000+ autentycznych zawodników.

5. The Sims 3.
Chociaż w 2014 roku gracze mieli już dostęp do czwartej części gry, to trójka wciąż cieszyła się dużą popularnością. Jedną z głównych zalet The Sims 3 jest to, że do gra posiada już wiele ciekawych dodatków.

6. FIFA 14.
Dwie gry z serii FIFA w rankingu udowadniają, że gracze kochają piłkę nożną w elektronicznym wydaniu. Po pojawieniu się FIFA 15, cena czternastki spadła, co zachęciło kolejnych graczy do kupna tego tytułu.

7. Farming Simulator 2015.
Kolejna edycja bardzo popularnego symulatora rolniczego w jakim prowadzimy własną farmę. Jedną z innowacji w tej części serii było dodanie przemysłu drzewnego, dzięki czemu możemy zarządzać gospodarstwem i lasami.

8. The Sims 3: Rajska Wyspa.
Dziesiąty dodatek do gry The Sims 3 ukazał się w czerwcu 2013 roku, jednakże cieszył się dużą popularnością przez cały 2014 rok. Tym razem Simowie mogą pływać po świecie i odkrywać wyspy. Zwiastun poniżej.

9. Spider-Man: Edge of Time.
Ta gra wideo została wydana wyłącznie na konsolach. Gra zawiera system przyczynowo-skutkowy, co oznacza, że działania Spider-Mana mogą wpływać na innych i na odwrót. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun gry.

10. Minecraft.
Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier ostatnich lat, dlatego nie dziwi wysokie miejsce w bestsellerach Empiku. W Empiku możemy kupić wersję pudełkową Minecrafta na konsole PlayStation i Xbox.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze