Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 ciekawych gier komputerowych z premierą w kwietniu 2015

W kwietniu na komputerach zostanie wydanych ponad 20 gier wideo, wśród których znajdą się gry niezależne i wielkie produkcje – jak chociażby Grand Theft Auto V czy Mortal Kombat X.

W dzisiejszym przeglądzie znalazły się wyłącznie pełne wersje gier, które wyjdą na PC w kwietniu 2015, a to oznacza, że nie uświadczycie tu dodatków. W związku z tym zabrakło "The Sims 4: Witaj w Pracy", rozszerzenia gry The Sims 4, które wprowadza wiele ważnych zmian w karierach zawodowych Simów. Jednakże, jeżeli czekacie na ten dodatek, zaznaczcie w kalendarzu datę 29 kwietnia 2015. Tymczasem zobaczcie pełne wersje gier debiutujące w kwietniu.

1. War for the Overworld (2 kwietnia 2015).
War for the Overworld to strategia czasu rzeczywistego stworzona przez deweloperów z Subterranean Games. Gra była finansowana poprzez portal Kickstarter, gdzie udało jej się uzbierać 211 tysięcy funtów.

2. Dark Souls II: Scholar of the First Sin (2 kwietnia 2015).
Już drugiego kwietnia na komputerach pojawi się poprawiona wersja gry Dark Souls II. Gracze otrzymają poprawioną oprawę graficzną, rozszerzoną fabułę oraz wszystkie dodatki do oryginalnej produkcji.

3. StarDrive 2 (9 kwietnia 2015).
StarDrive 2 to kosmiczna strategia opracowana przez Zero Sum Games. Prawdziwa gratka dla fanów strategii 4X, w której stając na czele wybranej rasy mamy ją doprowadzić do panowania w kosmosie.

4. Grand Theft Auto V (14 kwietnia 2015).
Jeżeli autorzy w ostatniej chwili znów nie przeniosą premiery, to już 14 kwietnia gracze komputerowi będą mogli się cieszyć kolejną odsłoną serii Grand Theft Auto. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji.

5. Grand Theft Auto Online (14 kwietnia 2015).
GTA V jest pierwszą grą z serii, w której firma Rockstar Games intensywnie wspiera tryb wieloosobowy, w którym może brać udział maksymalnie 16 graczy. Poza tym wewnętrzny kreator pozwala tworzyć własne misje.

6. Mortal Kombat X (14 kwietnia 2015).
Już 14 kwietnia zadebiutuje gra Mortal Kombat X w angielskiej wersji językowej, zaś trzy dni później pojawi się polska wersja językowa. W kolejnej odsłonie popularnej bijatyki znajdziemy nowych zawodników i nowe tryby gry.

7. Car Mechanic Simulator 2015 (14 kwietnia 2015).
Chcesz sprawdzić czy dałbyś radę jako mechanik samochodowy? W takim razie powinien cię zainteresować symulator, w którym wcielamy się w właściciela warsztatu samochodowego. Zobacz jak prezentuje się trailer.

8. Carmageddon: Reincarnation (23 kwietnia 2015).
Czwarta gra z serii Carmageddon, w której bierzemy udział w efektownych wyścigach samochodowych. Zadaniem graca jest spowodowanie jak największej rozwałki, co możemy zobaczyć na zwiastunie.

9. Dungeons 2 (24 kwietnia 2015).
Dungeons 2 to druga część gry Dungeons od studia Realmforge. Jest to gra fantasy, w której wcielamy się w mrocznego lorda władającego lochami. Połączenie gry ekonomicznej, fantasy i RTS'a.

10. Kholat (24 kwietnia 2015).
Gra polskiego studia IMGN.pro, to pierwszoosobowy horror, którego fabułę oparto na prawdziwym wydarzeniu, jakim była niewyjaśniona po dziś dzień "Śmierć grupy Diatłowa".

Komentarze   

 
0 #1 Castro 2015-05-21 20:37
Szkoda, że Kholata cały czas przekładali. Mam nadzieję, że czerwiec będzie teraz nienaruszalną datą premiery.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze