Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 gier mobilnych lepszych od Pokemon Go

Gra Pokemon GO zawładnęła naszą wyobraźnią w niesamowity sposób. Obecnie niczym niezwykłym jest zobaczenie tłumu ludzi spacerujących z telefonami w dłoni, wpatrujących się w ekran smartfona tak, jakby czegoś szukali. Popularność tej gry napędzana jest poczuciem nostalgii bardziej niż cokolwiek innego. Mamy miłe wspomnienia z dzieciństwa związane z Pokomonami, więc z radością przyjęliśmy tę nową grę.

Mimo, że nie możemy przestać gra w Pokomon Go, to jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że istnieje dużo lepszych gier mobilnych przy których moglibyśmy zabijać czas. Poniżej prezentujemy kilka gier lepszych od Pokomon Go. Sprawdźcie w co warto zagrać.

Czytaj więcej...

5 największych wpadek z Pokemon Go w roli głównej

Wreszcie powstała aplikacja, która skutecznie zachęca ludzi do wstania z kanapy i wyruszenia na świeże powietrze. Pokemon Go to fenomenalna gra, w którą już teraz zagrywa się kilkadziesiąt milionów ludzi na całym świecie. Gra wymaga od człowieka przemierzania świata z telefonem w dłoni i reagowania, kiedy na mapce pojawi się jakiś Pokemon. Wirtualne stworki są łapane na telefony, a mapa świata gry powstała w oparciu o mapy Google.

To oznacza, że aby brać udział w grze trzeba przemierzać realny świat, a to z kolei powoduje, że nieuważni gracze są narażeni na epickie wpadki i wypadki. Poniżej prezentujemy wam kilka takich incydentalnych wydarzeń z grą Pokemon Go w tle.

Czytaj więcej...

5 ciekawych gier wideo z premierą na PC w lipcu 2016

Gry wideo bawią, uczą, rozwijają i pozwalają zabić nudę w deszczowe dni. W świecie gier wideo każdy znajdzie coś dla siebie – strzelanki, gry strategiczne, wyścigi samochodowe, symulatory, gry RPG, gry dla jednego gracza i wielu graczy.

Nadeszły wakacje, a to oznacza, że każdy z nas będzie mieć więcej czasu na granie na PC. Niektórzy z zadowoleniem sięgną po tytuły, których nie mieli okazji ograć przez ostatnie miesiące, a inni poszukają nowości. Dla tych z was, którzy oczekują podsumowania premier gier wychodzących w lipcu na PC, przygotowaliśmy stosowne zestawienie. Niestety brakuje tu głośnych tytułów, ale mimo to chętnie usłyszymy wasze zdanie na temat tego, na jakie produkcje warto czekać.

Czytaj więcej...

15 pokemonów z największą siłą (CP) w Pokemon GO

O grze Pokemon Go można teraz usłyszeć wszędzie, i jeżeli mówisz, że nie słyszałeś o tej grze na urządzenia mobilne, to prawdopodobnie mieszkasz jak pustelnik lub aktywnie starasz się unikać wszelkich informacji ze świata zewnętrznego. Aktualnie jest to aplikacja numer jeden, a do końca wakacji zapewne wielu będzie o niej mówić jak o aplikacji wszech czasów.

Wielu 20 i 30-latków oglądało w dzieciństwie serial animowany Pokemony. Dziś te osoby są posiadaczami smartfonów i chętnie wychodzą na świeże powietrze łapać wirtualne stworki, odbierać zaopatrzenie w PokeStop'ach i walczyć w PokeGym'ach. A skoro już jesteśmy przy walkach pokemonów, to warto wymienić te z największą siłą, określaną statystyką CP (Combat Power).

Czytaj więcej...

5 najbardziej wciągających gier RPG w które musisz zagrać w 2016

Nie ma gatunku gier wideo, który wciąga człowieka bardziej niż gry RPG. Gry fabularne mają niesamowitą zdolność wciągania graczy do swojego świata. Ta historia, te rosnące statystyki siły, kolejne zdolności, którymi można uderzyć w przeciwnika – każdy z tych elementów sprawia, że zatracamy się w grze RPG, a nasz mózg wciąż woła o więcej.

W każdym roku wychodzi przynajmniej kilka porządnych gier RPG, przy których można spędzić nawet ponad 100 godzin. Chociaż 2016 rok jeszcze nie jest w połowie, to premierę miało już kilka świetnych gier, a kolejne są tuż za horyzontem. Poniżej przedstawiamy kilka gier RPG w które powinieneś zagrać w 2016 roku.

Czytaj więcej...

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze