Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 nietypowych sposobów dzięki którym ludzie zostali milionerami

Obecnie wydaje się, że każdy z nas szuka swojej taktyki by stać się bogatym, a przynajmniej zamożnym. Ludzie zostają dłużej w pracy by więcej zarabiać, dorabiają na boku, odsprzedają swoje rzeczy, oszczędzają, inwestują, szukają sposobów na pasywny dochód.

Nic dziwnego, że wśród milionów ludzi, którzy wciąż dążą do wzbogacenia się, czasem słyszy się historie o osobach które stały się milionerami w nietypowy sposób – np. wygrywając na loterii, lub dorabiając się na sprzedaży kamieni zwierzątek. Poniżej chcielibyśmy pokazać wam kilku takich nietypowych milionerów, co pozwoli wam uwierzyć w to, że wciąż warto walczyć o swój sukces bo pierwszy milion może do nas przyjść w szalony sposób.

Czytaj więcej...

5 ludzi, którzy wciąż zarabiają pieniądze po swojej śmierci

Pamiętasz jeszcze co mówili ci dorośli kiedy sam byłeś dzieckiem? "Jeżeli będziesz ciężko pracować, wtedy wszystko jest możliwe". Rzeczywiście ciężką pracą możesz wiele osiągnąć, ale czasem jej efekty przychodzą kiedy jesteś już stary, lub nawet po twojej śmierci.

Tak, na świecie jest wiele przypadków ludzi, którzy zarabiają każdego roku miliony dolarów, mimo iż sami już nie żyją. Co prawda im samym pieniądze już niewiele dadzą, ale dobrze mieć świadomość, że z tej gotówki mogą korzystać między innymi ich spadkobiercy. W rozwinięciu artykułu znajdziesz kilka przykładów osób, które zarabiają pokaźne pieniądze zza grobu. Pamiętaj, że to tylko ich roczne zarobki.

Czytaj więcej...

6 najdroższych projektów budowlanych

Pieniądze zmieniają świat, często dosłownie. W dzisiejszych czasach ludzie są w stanie budować ogromne projekty z niewiarygodną prędkością. Mamy tunele wydrążone przez góry, zmieniamy koryta rzek, usypujemy nowe wyspy i robimy wiele więcej pozorni niemożliwych rzeczy. Oczywiście nie bylibyśmy w stanie tego zrobić gdyby nie pieniądze.

To pieniądze pozwalają nam nie tylko na kupno materiałów, ale przede wszystkim na opłacenie robotników. Żaden wielki projekt budowlany nie doszedłby skutku, gdyby nie odpowiednio opłacani ludzie. Wszak większość z nasz nie może sobie pozwolić na to by pracować za darmo. To dzięki ciężko pracującym ludziom powstały jedne z najdroższych projektów budowlanych, które znajdziecie poniżej.

Czytaj więcej...

5 najgorszych rzeczy w byciu milionerem

Wiem o czym myślisz – problemy, które pojawiają się kiedy stajesz się milionerem nie mogą przewyższać korzyści płynących z posiadania ogromnej ilości pieniędzy. Pieniądze są tym co z nimi zrobisz: mogą być przekleństwem i zniszczyć wszystko co wydawało się, że poprawią, a także sprawią, że wokół ciebie pojawią się ludzie i problemy których nigdy wcześniej się nie spodziewałeś.

Może wciąż wiele ci brakuje do milionera, może nigdy nim nie będziesz, a może już niedługo cały twój majątek będzie wart ponad milion złotych. Bez względu na to w jakim miejscu jesteś wraz z twoimi pieniędzmi, warto zajrzeć do rozwinięcia artykułu i sprawdzić jakie problemy miewają najbogatsi.

Czytaj więcej...

10 dobrze płatnych zawodów dla ludzi, którzy lubią się uczyć

Lubisz się uczyć? Cóż, mamy dla ciebie dobrą i złą wiadomość. Złą wiadomością będzie dla ciebie to, że prędzej czy później twoje dni w szkole w końcu dobiegną końca. Studia skończą się pewnego dnia , a ty będziesz musiał przyłączyć się do ludzi stanowiących siłę roboczą współczesnego świata.

Ale mamy dla ciebie także dobrą wiadomość. Są zawody, dobrze płatne, w których istotnym elementem kariery jest ciągłe doskonalenie się. Zawody w których trzeba uczęszczać na kursy, szkolenia, seminaria itd. Więc jeżeli kochasz naukę i chciałbyś dobrze zarabiać, to poniżej przedstawiamy spis zawodów, które wymagają od człowieka ciągłej nauki.

Czytaj więcej...

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze