Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 filmów, którym warto dać szansę latem

Ach te leniwie płynące, niesamowite dni lata. Kto ich nie kocha? Odpoczynek od szkoły, brak prac domowych, relaks, dobra zabawa i chodzenie do kina. Popcorn, cola, nachosy, chipy i wygodne siedzenie – czasem zupełni z tyłu, innym razem na środku sali kinowej.

Latem do kin na całym świecie wchodzi wiele fajnych filmów. Niektóre z nich są szeroko reklamowane w telewizji, o innych dowiadujemy się dopiero widząc zwiastun w internecie bądź plakat w kinie. Na pewno masz jakieś letnie filmy, które są przez ciebie w szczególności wyczekiwane. Czy znajdzie się jeszcze wśród nich miejsce na którąś z naszych propozycji? Zobacz kilka ciekawych filmów, którym warto dać szansę latem i wybrać się na nie do kina.

1. Café Society / Premiera 12 sierpnia 2016

Bobby (Jesse Eisenberg) jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka Phila (Steve Carell) – agenta topowych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę Vonnie (Kristen Stewart). Chłopak bez pamięci zakochuje się w dziewczynie, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

2. Mechanik: Konfrontacja / Premiera 26 sierpnia 2016

Arthur Bishop w kręgach wtajemniczonych uważany jest za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie. Jego ofiary znikają bez śladu, a okoliczności zawsze wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Po latach „kariery" Bishop postanawia zerwać z krwawą przeszłością, by zacząć nowe życie u boku ukochanej kobiety. Niestety w jego branży nie przewiduje się wcześniejszych emerytur. Największy wróg Bishopa znów daje znać o sobie. Uprowadza jego ukochaną i wyznacza za jej życie cenę. Kobieta przeżyje jeśli Bishop wykona trzy niemal niewykonalne zlecenia w różnych częściach świata. Plan genialny w swej prostocie. Ale Bishop nie lubi być częścią cudzych planów.

3. Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie / Premiera 29 lipca 2016

Bohaterowie czterech filmów z serii "Epoka lodowcowa", które w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie niezwykłą przygodę. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje... w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do "mocnego uderzenia", Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne i inne fenomeny natury.

4. Sausage Party / Premiera 12 sierpnia 2016

Historia Franka, parówki, która odkrywa prawdę o sobie - o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Po upadku z koszyka na zakupy, tytułowa parówka wraz z innymi przyjaciółmi z supermarketu odbywa wielką podróż przez sklep, podróż, która pozwala im odkryć prawdę o sobie.

5. Noc oczyszczenia: Czas wyboru / Premiera 8 lipca 2016

Przed nami kolejne 12 godzin, podczas których może zdarzyć się wszystko. Nie ma reguł, nikt nie jest bezpieczny. Raz w roku świat ogarnia całkowita anarchia. Legalne jest każde przestępstwo. Na ten dzień czekają mordercy i zwyrodnialcy. Wiedzą, że tego dnia mogą zrobić wszystko. I nie cofną się przed najbardziej wymyślnymi torturami.

Opisy filmów: Dystrybutorzy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze