Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 najlepszych filmów pierwszej połowy 2016 roku

Za nami już półmetek roku, także jest to dobry czas by na chwilę przystanąć, zrobić krok wstecz, zastanowić się i wskazać najlepsze filmy poprzednich sześciu miesięcy. Nie jest to łatwy wybór, zwłaszcza jeżeli będziemy brać pod uwagę również filmy które miały już swoją premierę w Stanach Zjednoczonych, ale jeszcze nie zagościły do naszych kin.

W naszym dzisiejszym rankingu zdecydowaliśmy się umieścić bardzo różne gatunki filmów, tak by każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie. Także znajdziecie tu komedię, dramat, sci-fi, film animowany, horror, kryminał, thriller i inne. Oglądaliście już któryś z poniższych filmów? Dajcie znać w komentarzach, który film z pierwszej połowy 2016 roku był dla was najlepszy.

1. Lobster
Przyszłość. Samotni ludzie są aresztowani i przenoszeni do Hotelu, gdzie mają czterdzieści pięć dni na odnalezienie partnera.

2. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
Ustawa zmuszająca superbohaterów do rejestracji i ujawnienia ich tożsamości doprowadza do konfliktu pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami nowego prawa.

3. Cloverfield Lane 10
Po wypadku samochodowym młoda kobieta budzi się w piwnicy mężczyzny, który twierdzi, że uratował ją przed atakiem chemicznym.

4. Nice Guys. Równi goście
Los Angeles, lata 70. Podczas śledztwa dotyczącego zaginionej aktorki porno, para prywatnych detektywów wpada na trop dużego spisku.

5. Zwierzogród
Nick Bajer – żyjący z drobnych przekrętów szczwany lis, i Judy Hops – pierwszy w historii królik zatrudniony w policji, łączą siły, by rozwiązać pewną kryminalną zagadkę.

6. Midnight Special
Historia ojca (Michael Shannon), który opuszcza rodzinne strony, aby chronić swojego syna Altona (Jaeden Lieberher) próbując jednocześnie odkryć prawdę o jego wyjątkowych zdolnościach.

7. The Witch
Nowa Anglia, 1630 rok. William i Katherine wiodą spokojne życie z piątką dzieci. Gdy ich nowo narodzony syn znika, a plony niszczeją, członkowie rodziny zwracają się przeciwko sobie.

8. Green Room
Członkowie kapeli są świadkami napaści. Sprawcy chcą wyeliminować wszystkie dowody świadczące o ich winie.

9. Hunt for the Wilderpeople
Zabawna komedia reżysera „Co robimy w ukryciu". Historia dziecka, które wraz z włóczęgą ukrywa się przed opieką społeczną.

10. Sing Street
Dublin, lata 80. Napięta atmosfera w domu rodzinnym sprawia, że nastoletni chłopak decyduje się na założenie zespołu i przeprowadzkę do Londynu.

Opisy: Filmweb.pl & Dystrybutorzy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze