Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


7 dobrych filmów z 2016 roku o których mogłeś nie słyszeć

2016 to niewątpliwie bardzo dobry rok dla filmów. Widzieliśmy już Kapitana Amerykę mierzącego się z Iron Manem, w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, a także Batmana stającego w szranki z Supermanem, w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości.

Ponadto mamy za sobą premierę świetnego polskiego filmu Pitbull. Nowe porządki, a także nie szczędzącego przemocy i przekleństw Deadpoola. Oczywiście to tylko kilka z najgłośniejszych premier, ale istnieje wiele innych świetnych filmów o których mogłeś nie słyszeć. Poniżej prezentujemy filmy, które wyróżniają się fabułą na tle innych, jednak nie miały dużych budżetów na reklamę, przez co mogły przejść niezauważenie.

1. Przyjaźń czy kochanie? (Love & Friendship)
Rok 1790. Do domu teściów przybywa piękna wdowa lady Susan Vernon, aby przeczekać burze wywołaną plotkami o jej niemoralnym prowadzeniu. Nie zamierza jednak tracić czasu i postanawia upolować męża dla siebie oraz córki Frederici.

2. Hunt for the Wilderpeople
Hunt for the Wilderpeople to nowozelandzki film napisany i wyreżyserowany przez Taika Waititi. Hunt for Wilderpeople ukaże historię urwisa, który ucieka przed perspektywą życia w rodzinie zastępczej. Na swojej drodze spotyka gburowatego włóczęgę i razem z nim postanawia ukryć się przed pracownicą opieki społecznej.

3. Eye in the Sky
Brytyjska oficer i amerykański pilot drona prowadzą tajną operację w Kenii. Pojawia się jednak problem, kiedy zagrożone jest życie cywilów.

4. Being Charlie
Uzależniony od narkotyków Charlie trafia na odwyk dla dorosłych, gdzie poznaje piękną i niestabilną emocjonalnie Evę.

5. Lobster (The Lobster)
Przyszłość. Samotni ludzie są aresztowani i przenoszeni do Hotelu, gdzie mają czterdzieści pięć dni na odnalezienie partnera.

6. Sing Street
Dublin, lata 80. Napięta atmosfera w domu rodzinnym sprawia, że nastoletni chłopak decyduje się na założenie zespołu i przeprowadzkę do Londynu.

7. Don't Think Twice
Amerykańska komedia napisana i wyreżyserowana przez Mike'a Birbiglia.

Opisy: Filmweb.pl & Eska.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze