Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 ciekawych zwiastunów premier kinowych (lipiec 2015)

Wreszcie mamy wakacje, a to oznacza, że do kin wejdzie wiele interesujących premier kinowych. Już w ten piątek w kinach przywitają nas "Minionki", oraz "Polowanie na prezydenta", a przecież to tylko końcówka czerwca. Przed nami jeszcze cały lipiec, w którym na ekrany wejdzie kilka ciekawych kontynuacji znanych filmów, w tym nowy Terminator, Ted oraz Magic Mike.

Standardowo, jak co miesiąc, przygotowaliśmy dla was zestawienie dziesięciu ciekawych zwiastunów filmów, które w najbliższym czasie wejdą do kina, wraz z krótkimi opisami. Dajcie znać na którą z lipcowych premier czekacie najbardziej? Wybrany film znalazł się na naszej liście?

1. Terminator: Genisys.
Najlepsze w nowym Terminatorze jest to, że ponownie zobaczymy w nim Arnolda Schwarzeneggera. Akcja filmu rozpoczyna się w niedalekiej przyszłości, w roku 2029. John Connor dowiaduje się o istnieniu jeszcze jednego uniwersum.

2. W głowie się nie mieści (Inside Out).
Amerykański film animowany, którego akcja rozgrywa się w głowie młodej dziewczyny. Głównymi bohaterami animacji są emocje dziewczyny Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. A tak prezentuje się zwiastun animacji.

3. Ted 2.
Pierwsza część filmu miała swoją premierę w 2012 roku i z miejsca okazała się wielkim hitem. Nic dziwnego, ze producenci zdecydowali się nakręcić kontynuację z dalszymi przygodami niesfornego misia obdarzonego życiem.

4. Lost River.
Amerykański film fantasy z elementami thrillera, wyprodukował i wyreżyserował Ryana Goslinga, dla którego jest to debiut reżyserski. Fabułę tego filmu ciężko streścić w jednym zdaniu, dlatego lepiej będzie jak obejrzycie zwiastun.

5. Ant-Man.
Filmy z super bohaterami cieszą się ostatnio dużym powodzeniem. Duża w tym zasługa postępu technologicznego, który pozwala realizować takie filmy z rozmachem. Tym razem na dużych ekranach będzie można zobaczyć Ant-Mana.

6. Magic Mike XXL.
Pierwsza część filmu zarobiła w kinach całego świata ponad 167 milionów dolarów. Teraz, a raczej 17 lipca, do kin wejdzie kontynuacja filmu. Członkowie Kings of Tampa mają zamiar dać ostatni występ w karierze, z rozmachem.

7. Z dala od zgiełku (Far from the Madding Crowd).
Dramat kostiumowy, w którym w rolach głównych zagrali Carey Mulligan, Matthias Schoenaerts, Michael Sheen, oraz Tom Sturridge. Historia kobiety, która wdaje się w romans z trzema zupełnie od siebie różnymi mężczyznami.

8. Piksele (Pixels).
Fani gier i Adama Sandlera powinni zaznaczyć w kalendarzu datę 24 lipca, bowiem tego dnia w kinach pojawi się film Piksele. Kiedy świat zostaje zaatakowany przez kosmitów przypominających postacie z gier, do walki z nimi stają gracze.

9. Klucz do wieczności (Self/less).
Film science fiction z domieszką thrillera, który trafi do kin 24 lipca. Bardzo bogaty mężczyzna, umierający na raka, decyduje się skorzystać z udogodnień medycyny, by przenieść swoją świadomość do ciała młodego mężczyzny.

10. Papierowe miasta (Paper Towns).
Film został oparty na powieści pod tym samym tytułem, wydanej w 2008 roku. Młody chłopak mieszka obok niezwykłej dziewczyny imieniem Margo. Kiedy pewnego dnia dziewczyna znika, on i jego kumple wyruszają na poszukiwania.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane