Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 aktorek, które przeżyły pierwszy pocałunek na scenie

Pierwszy pocałunek jest czymś co zostaje w pamięci na zawsze. Dla większości nastolatków jest to duży krok w kierunku dorosłego życia, dlatego pierwszy pocałunek jest zazwyczaj ciepłym i miłym wspomnieniem.

Chociaż pierwszy pocałunek to cudowna rzecz, to zanim do niego dojdzie każdego debiutanta dopadają nerwy, czasem mniejsze, czasem większe. Z dużymi nerwami mogą mieć do czynienia młodzi aktorzy, którzy swój pierwszy pocałunek musieli dzielić z członkami ekipy, czasem z kimś kogo nawet dobrze nie znali. Poniżej możecie przeczytać o dziesięciu aktorkach, których pierwsze pocałunki możemy zobaczyć w filmach lub serialach.

1. Mila Kunis: Różowe lata 70.

Piękna Mila Kunis swój pierwszy pocałunek przeżyła w serialu "Różowe lata 70.". Co ciekawe jej partnerem był Ashton Kutcher z którym Mila jest obecnie w związku.

Mila Kunis: Pocałunek w Różowe lata 70

2. Kirsten Dunst: Wywiad z wampirem.

Pierwszy pocałunek Kirsten Dunst miał miejsce na planie filmu "Wywiad z wampirem". Dunst miała wtedy tylko 11 lat i pocałowała 28-letniego Brada Pitta.

Kirsten Dunst: Pocałunek w Wywiad z wampirem

3. Selena Gomez: Nie ma to jak hotel.

Piękna piosenkarka Selena Gomez swój pierwszy pocałunek przeżyła na planie serialu "Nie ma to jak hotel" pokazywanego w stacji Disney.

Selena Gomez: Pocałunek w Nie ma to jak hotel

4. Josh Hutcherson: Mały Manhattan.

Josh Hutcherson, aktor znany z serii "Igrzyska Śmierci" swój pierwszy pocałunek przeżył na planie filmu Mały Manhattan. Miał wtedy zaledwie 11 lat.

Josh Hutcherson: Pocałunek w Mały Manhattan

5. Anna Chlumsky: Moja dziewczyna.

Anna Chlumsky pierwszy pocałunek zawdzięcza filmowi "Moja dziewczyna" w którym zagrała w wieku 10 lat. Aktorce towarzyszył Macaulay Culkin.

Anna Chlumsky: Pocałunek w Moja dziewczyna

6. Ashley Benson: Dni naszego życia.

Blondwłosa piękność Ashley Benson swój pierwszy pocałunek przeżyła na planie opery mydlanej "Dni naszego życia" w wieku 15 lat.

Ashley Benson: Pocałunek w Dni naszego życia

7. Dakota Fanning: Dziewczyna z Alabamy.

Dakota Fanning to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Aktorka przyznaje, że swój pierwszy pocałunek przeżyła w wieku 7 lat w filmie "Dziewczyna z Alabamy".

Dakota Fanning: Pocałunek w Dziewczyna z Alabamy

8. Alia Shawkat: Bogaci bankruci.

Alia Shawkat pierwszy raz całowała się na planie serialu "Bogaci Bankruci". Mimo, że pocałunek wyglądał na intensywny, aktorka wcześniej nikogo nie całowała.

Alia Shawkat: Pocałunek w Bogaci bankruci

9. Victoria Justice: Nie ma to jak hotel.

Również pierwszy pocałunek Victorii Justice przypadł na serial "Nie ma to jak hotel". Aktorka przyznaje, że podeszła do pocałunku jak do zadania i starała się trzymać nerwy na wodzy.

Victoria Justice: Pocałunek w Nie ma to jak hotel

10. Kay Panabaker: Summerland.

Kay Panabaker możecie kojarzyć z serialu Summerland. To właśnie w tym show, w wieku 13 lat, aktorka przeżyła swój pierwszy pocałunek. Towarzyszył jej Zac Efron.

Kay Panabaker: Pocałunek w Summerland

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze