Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


5 niezwykłych zdjęć z planu filmowego

Kiedy wybierasz się do kina na 90 minutowy film nie zdajesz sobie sprawy, że wyprodukowanie takiego obrazu wymaga od poszczególnych członków ekipy setek godzin pracy – począwszy od reżysera i aktorów, przez operatorów kamer i charakteryzatorów, po montażystów i wielu innych ludzi.

Dopiero bogate wydania DVD i Blu-ray oferują nam wgląd w to jak pracowała ekipa. Na płytach możemy często znaleźć dodatkowe materiały, takie jak wycięte sceny, wywiady z aktorami, ukazanie pracy ekipy czy zdjęcia z planu. Dziś chcielibyśmy pokazać wam kilka ciekawych fotografii z planu, które zostały wykonane przy okazji kręcenia znanych filmów.

1. Gandalf z MacBook'iem.

To zdjęcie udowadnia, że nawet wielcy czarodzieje muszą od czasu do czasu sprawdzić pocztę i zrelaksować się w Internecie. Swego czasu zdjęcie z Gandalfem siedzącym przy MacBooku rozprzestrzeniło się wirusowo w Internecie.

Gandalf z MacBook'iem

2. W paszczy rekina.

W latach 70. XX wieku, Steven Spielberg dał światu niesamowity film "Szczęki", który na zawsze zapisał się w historii kinematografii. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie z planu tego filmu, prezentujące uśmiechniętego reżysera w paszczy mechanicznego rekina.

W paszczy rekina

3. Wyluzowany Freddy Krueger.

Chociaż w filmie "Koszmar z ulicy Wiązów" Freddy Krueger (Robert Englund) zabijał nastolatków, to tu możemy go zobaczyć wyluzowanego, ze słuchawkami na uszach. Obok aktora z przerażającym makijażem stoją młodzi członkowie ekipy, w tym Johnny Depp.

Wyluzowany Freddy Krueger

4. R2-D2 wcina kanapkę.

R2-D2 to jeden z najbardziej charakterystycznych bohaterów Gwiezdnych Wojen. Postać ta była grana przez aktora przez aktora Kenny'ego Bakera. Poniżej możecie zobaczyć jak R2-D2 spędzał przerwę na planie filmowym.

R2-D2 wcina kanapkę

5. Potwór podczas przerwy.

Poniższe zdjęcie udowadnia, że nawet potwory potrzebują przerwy. Nie? No dobrze, na zdjęciu możecie zobaczyć aktora Borisa Karloffa, znanego z postaci stwora Frankensteina, podczas przerwy na herbatę i papierosa.

Potwór podczas przerwy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze