Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 aktorów i ich przeobrażenia na potrzeby filmów z 2015 roku

Gwiazdy Hollywood uwielbiają szokować widzów, wielokrotnie udowadniając, że na potrzeby filmu są w stanie przejść wielką transformację: schudnąć lub przytyć kilkanaście kilogramów, zapuścić brodę, ogolić się na łyso, czy też spędzać każdego dnia wiele godzin na charakteryzacji.

Niedawno wielką transformację mogliśmy podziwiać w przypadku aktora Eddie'go Redmayne'a, który w filmie "Teoria wszystkiego" wcielił się Stephena Hawkinga. Przed nami kolejne wielkie transformacje, a zdjęcia kilku z nich możecie zobaczyć w rozwinięciu dzisiejszego rankingu. Na liście znaleźli się tacy aktorzy jak Leonardo DiCaprio, Hugh Jackman i Johnny Depp.

1. Johnny Depp w filmie Black Mass.

Już 17 września 2015 swoją światową premierę będzie miał film Black Mass, w którym Johnny Depp gra łysego mafioza. Sami zobaczcie, czy poznalibyście aktora.

Johnny Depp w filmie Black Mass

2. Hugh Jackman w filmie Piotruś. Wyprawa do Nibylandii.

Jeżeli w lipcu 2015 wybierzesz się na film "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii" przyjrzyj się uważnie postaci Czarnobrodego, w którego wciela się Hugh Jackman.

Hugh Jackman w filmie Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

3. Jake Gyllenhaal w filmie Southpaw.

Jeszcze w 2014 roku grał wychudzonego wolnego strzelca, zaś w 2015 wcieli się w umięśnionego boksera. Zobaczcie jak teraz wygląda Jake Gyllenhaal.

Jake Gyllenhaal w filmie Southpaw

4. Pierce Brosnan w filmie The Moon and the Sun.

Pierce Brosnan pojawi się w 2015 roku na dużych ekranach jako Król Ludwik XIV w filmie przygodowym z elementami fantasy " The Moon and the Sun".

Pierce Brosnan w filmie The Moon and the Sun

5. Joseph Gordon Levitt w filmie The Walk.

Tym razem Joseph Gordon-Levitt zagra francuskiego artystę Philippe'a Petita, który w 1974 roku przeszedł po linie pomiędzy wieżami World Trade Center.

Joseph Gordon Levitt w filmie The Walk

6. Michael Shannon w filmie Elvis & Nixon.

Michael Shannon i Kevin Spacey w jednym filmie. O ile ten drugi niemal się nie zmienił, pierwszy przeszedł sporą transformację. Zobaczcie zdjęcie z planu.

Michael Shannon w filmie Elvis & Nixon

7. Leonardo DiCaprio w filmie The Revenant.

W filmie "The Revenant" Leonardo DiCaprio wciela się w człowieka szukającego zemsty na ludziach, którzy pozostawili go na śmierć po ataku niedźwiedzia.

Leonardo DiCaprio w filmie The Revenant

8. Vin Diesel w filmie The Last Witch Hunter.

Vin Diesel jako przeklęty nieśmiertelnością i dręczony utratą rodziny łowca wiedź w filmie "The Last Witch Hunter". Światowa premiera filmu zaplanowana na grudzień 2015.

Vin Diesel w filmie The Last Witch Hunter

9. Charlize Theron w filmie Mad Max: Na drodze gniewu.

Charlize Theron poświęciła swoje piękne włosy i ścięła się na krótko, by móc wystąpić w filmie "Mad Max: Na drodze gniewu". Oto jak teraz wygląda.

Charlize Theron w filmie Mad Max: Na drodze gniewu

10. Eddie Redmayne w filmie Eddie Redmayne in The Danish Girl.

Jeszcze w 2015 roku zobaczymy kolejną wielką transformację Eddiego Redmayne'a, który w filmie "The Danish Girl" wskoczy w damskie ciuszki.

Eddie Redmayne w filmie Eddie Redmayne in The Danish Girl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze

Polecane