Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 ciekawych zwiastunów premier kinowych (kwiecień 2015)

W kwietniu na duże ekrany wejdzie długo wyczekiwany film "Szybcy i wściekli 7", w którym będzie można zobaczyć tragicznie zmarłego aktora Paula Walkera. Twórcy zdecydowali się dokończyć produkcję filmu, korzystając z pomocy braci aktora oraz technologii CGI, która umożliwiła zmianę twarzy aktorów na twarz Paula.

Szybcy i Wściekli 7 debiutują w kinach już 10 kwietnia 2015 roku. Prócz tego na duże ekrany wchodzi kilka innych interesujących obrazów, wśród których znalazło się miejsce na przedstawicieli takich gatunków jak animacja, horror, komedia, thriller oraz dramat. Sam zobacz zwiastuny najciekawszych filmów miesiąca.

1. Szybcy i wściekli 7 (Furious 7).
Każdy kto pamięta końcówkę poprzedniego filmu z serii "Szybcy i wściekli" wie, że w tej części pojawi się aktor Jason Statham, któremu przypadnie rola Deckarda Showa, głównego przeciwnika Toretto i jego ekipę. Deckard Shaw będzie kierował się chęcią zemsty za śmierć brata Owena. Nieco więcej dowiecie się z zapowiedzi filmu.

2. Dom (Home).
Film animowany wyprodukowany przez DreamWorks Animation i dystrybuowany przez 20th Century Fox. Animacja opiera się na książce "Prawdziwe znaczenie Smekodnia" autorstwa Adama Rexa. Historia ekscentrycznego kosmity, doprowadzającego wszystkich do szału, który zaprzyjaźnia się z nastolatką.

3. Selma.
Selma to dramat historyczny, który na ostatniej gali wręczenia Nagród Akademii Filmowej zdobył Oscara za najlepszą piosenkę, a także był nominowany w kategorii "Najlepszy film". Film został umiejscowiony w czasach, kiedy Martin Luther King prowadził kampanię o prawo do powszechnego głosowania.

4. Piramida (The Pyramid).
Piramida to amerykański horror opowiadający o grupie archeologów, którzy odkrywają pod piaskami pustyni ogromną piramidę. Decydują się wejść do grobowca, nie zdając sobie sprawy z tego, że mogą już nigdy go nie opuścić. W piramidzie czekają na nich pułapki, oraz byt z którym ludzie spotkają się pierwszy raz.

5. Chłopak z sąsiedztwa (The Boy Next Door).
Amerykański thriller w reżyserii Roba Cohena, z Jennifer Lopez w roli głównej. Lopez gra tutaj nauczycielkę liceum, która ma romans z nastoletnim sąsiadem. Chociaż kobieta mówi nastolatkowi, że popełniła pomyłkę idąc z nim do łóżka, ten ma na jej punkcie niebezpieczną obsesję. Zobacz zwiastun filmu poniżej.

6. THE DUFF [#ta brzydka i gruba] (The DUFF).
THE DUFF to amerykańska komedia o nastolatkach, oparta na powieści pod tym samym tytułem. Główną bohaterką komedii jest Bianka, pewna siebie i inteligentna licealistka, która jednak nie przywiązuje większej wagi do swojego wyglądu – do czasu aż ktoś wygarnie dziewczynie, że robi tylko za brzydkie tło dla ładnych koleżanek.

7. Nocny pościg (Run All Night).
Thriller akcji w którym zobaczymy takich aktorów jak Liam Neeson, Joel Kinnaman , raper Common i Ed Harris. W filmie poznajemy historię brooklińskiego gangstera i płatnego zabójcy, który musi chronić swojego dawno niewidzianego syna przed potężnym szefem mafii. Film wejdzie do kin 17 kwietnia 2015.

8. Night Moves.
Amerykański dramat w reżyserii Kelly Reichardt, w którym w rolach głównych występują Jesse Eisenberg, Dakota Fanning, Peter Sarsgaard, Alia Shawkat i James LeGros. Film opowiada historię grupy radykalnych ekologów, którzy mają zamiar wysadzić tamę, która ich zdaniem szkodzi środowisku.

9. Klub dla wybrańców (The Riot Club).
Brytyjski thriller będący adaptacją popularnej sztuki Laury Wade o tym samym tytule. W filmie poznajemy dwóch studentów pierwszego roku – Milesa i Alistaira – którzy decydują się dołączyć do prestiżowego klubu "The Riot Club", którego członkowie uważają, że za pieniądze można mieć wszystko.

10. System (Child 44).
Thriller za którego reżyserię odpowiada Daniel Espinosa (Safe House). Akcja filmu dzieje się Związku radziecki, za czasów rządów Stalina. Głównym bohaterem jest oficer służb bezpieczeństwa, który zajmuje się sprawą zagadkowych morderstw dzieci. Mimo, że przełożeni każą mu zamknąć sprawę, on postępuje wbrew ich woli.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze