Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 nowych seriali, które otrzymały drugi sezon

Każdego roku w telewizji emitowane są nowe seriale, ale nie wszystkie mają to szczęście by zapracować sobie na drugi sezon. Nawet jeżeli telewizja rozpoczęła emisję serialu, który z twojego punktu widzenia jest bardzo ciekawy, nie jest powiedziane, że serial będzie kontynuowany. W rzeczywistości serial może zostać zdjęty z anteny, nawet jeżeli nie rozwiązano wszystkich wątków w pierwszym sezonie.

Dlaczego telewizja ściąga z anteny ciekawy serial? Przede wszystkim ze względu na niską oglądalność. Dzisiaj jednak nie będziemy się zajmować serialami zdjętymi z anteny, a tymi które otrzymały zgodę na realizację drugiego sezonu.

1. Better Call Saul.
Jeżeli oglądałeś serial Breaking Bad, to powinieneś się zainteresować serialem Better Call Saul, w którym znajdziesz dobrze znanego adwokata Saula Goodmana, który próbuje zbudować karierę obrońcy.

2. Sposób na morderstwo (How To Get Away With Murder).
Dramat kryminalny chwalony zarówno przez widzów, jak i krytyków. Akcja skupia się na grupie studentów, którzy wraz z wybitną prawniczka zostają wplątani w morderstwo. Poniżej zwiastun pierwszego sezonu.

3. The Flash.
Przez ostatnie lata filmy i seriale o superbohaterach cieszą się dużą popularnością. Jednym z takich seriali jest The Flash, w którym poznajemy młodego naukowca obdarzonego niezwykłą szybkością.

4. Gotham.
Jak prosperowało Gotham zanim w mieście pojawił się Batman? Tego możesz się dowiedzieć z tego serialu, w jakim śledzimy losy komisarza Jamesa Gordona, który stara się oczyścić Gotham z korupcji.

5. Imperium (Empire).
Imperium to dobrze oceniany dramat muzyczny. Akcja skupia się na człowieku o imieniu Lucious Lyon, byłym handlarzu narkotyków, któremu udało się zostać królem hip-hopu i właścicielem ogromnej firmy.

6. Unbreakable Kimmy Schmidt.
Zabawna komedia opowiadająca o kobiecie, która dorastała w bunkrze wierząc w to, że zewnętrzny świat uległ zagładzie. Wraz z siostrami zostaje uwolniona i rozpoczyna życie w Nowym Jorku.

7. Madam Secretary.
Jeżeli lubisz dramaty polityczne, to znajdziesz przyjemność w oglądaniu Madam Secretary. Serial opowiada o byłej analityk CIA, która zostaje powołana na stanowisko Sekretarza Stanu, stając się jednym z najważniejszych dyplomatów.

8. Skorpion (Scorpion).
Skorpion to serial akcji dla wszystkich fanów komputerów i technologii. Serial skupia się na życiu Waltera O'Briena i grupie geniuszy, którzy chronią świat przez cyber zagrożeniami. Poniżej zwiastun Skorpiona.

9. NCIS: Nowy Orlean (NCIS: New Orleans).
Serial który powinien się spodobać wszystkim fanom "Agentów NCIS" oraz "JAG – Wojskowego Biura Śledczego". Tym razem agencji NCIS rozwiązują sprawy w Nowym Orleanie. Serial już dostał drugi sezon.

10. Extant.
Niesamowity serial sci-fi, którego producentem wykonawczym jest sam Steven Spielberg. Bohaterką jest astronautka, która po 13 miesiącach w przestrzeni kosmicznej wróciła na Ziemię. Co ciekawe bohaterka jakoś zaszła w ciążę.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze