Rankingi24 - ciekawostki i rankingi ze świata

Zarejestruj

Najpopularniejsze rankingi


10 ciekawych zwiastunów premier kinowych (październik 2016)

Październik w kinach zacznie się od mocnego przytupu, bowiem już 7 października do kin wchodzą trzy z czterech najbardziej oczekiwanych filmów miesiąca. Chodzi o film fantasy Osobliwy dom Pani Peregrine, thriller Dziewczyna z pociągu, oraz polski film wojenny Wołyń. Na czwartą z najgorętszych premier miesiąca będziemy musieli poczekać prawie do końca października, bowiem superbohater Doktor Strange pojawi się na dużych ekranach dopiero 26 dnia miesiąca.

Zwiastuny poszczególnych premier kinowych znajdziecie w rozwinięciu rankingu. Ponadto czekają tam na was zapowiedzi filmowe kilku innych gatunków filmowych, w tym animacji Bociany, oraz komedii Asy bez kasy.

Czytaj więcej...

10 ciekawych zwiastunów premier kinowych (wrzesień 2016)

Wakacje się kończą, a wraz z nimi kończy się sezon w którym ma miejsce najwięcej gorących premier kinowych. Co prawda do kin nadal wchodzą niesamowite filmy, ale to zawsze wakacje są uważane za taki najgorętszy okres w kinach.

No dobrze, spójrzmy na to jakie ciekawe filmy zadebiutują w kinach we wrześniu. Mamy tu między innymi dwie głośne premiery polskich filmów, w tym „Smoleńsk" oraz „Ostatnia rodzina". Oczywiście nie będą one najgłośniejszymi premierami września, bo do takich można zaliczyć animację „Sekretne życie zwierzaków domowych" oraz komedię romantyczną „Bridget Jones 3". A Wy czekacie na jakiś szczególny film? Zobaczcie poniżej zwiastuny najbardziej wyczekiwanych filmów września.

Czytaj więcej...

10 ciekawych zwiastunów premier kinowych (sierpień 2016)

Najbardziej wyczekiwany film tego roku? Dla wielu kinomanów będzie to Legion samobójców, film opowiadający o grupie złoczyńców, która otrzymuje od rządu szansę na odkupienie, poprzez udział w śmiertelnie niebezpiecznej misji. W tym niesamowitym filmie zobaczymy plejadę gwiazd amerykańskiego kina, wcielających się w super-złoczyńców.

Oczywiście sierpień w kinie to nie tylko Legion samobójców, bowiem do kin wejdzie wiele innych ciekawych obrazów, a jednym z nich jest animacja dla dorosłych pod tytułem Sausage Party. Mają na co czekać ludzie lubujący się w komediach, filmach familijnych oraz filmach akcji. Po zwiastuny największych sierpniowych premier kinowych zapraszamy do rozwinięcia.

Czytaj więcej...

10 najlepszych zwiastunów zaprezentowanych na San Diego Comic-Con

Jeden z największych i najważniejszych konwentów miłośników komiksów, filmu i fantastyki na świecie, odbywający się rokrocznie w lipcu w kalifornijskim San Diego, jest już za nami. Tegoroczny konwent San Diego Comic-Con odbywał się w dniach 21-24 lipca, a skoro od tego czasu minęły już dwa tygodnie, to pora na podsumowanie i wskazanie najlepszych zwiastunów filmów i seriali zaprezentowanych podczas imprezy.

Widziałeś już któryś ze zwiastunów zaprezentowanych na San Diego Comic-Con? Jeżeli NIE, to my zebraliśmy dziesięć najlepszych. Jest to lista opierająca się o naszą subiektywną opinię, więc odłóż na bok widły i pochodnie. Daj znać w komentarzach, który zwiastun przypadł ci do gustu.

Czytaj więcej...

5 filmów, którym warto dać szansę latem

Ach te leniwie płynące, niesamowite dni lata. Kto ich nie kocha? Odpoczynek od szkoły, brak prac domowych, relaks, dobra zabawa i chodzenie do kina. Popcorn, cola, nachosy, chipy i wygodne siedzenie – czasem zupełni z tyłu, innym razem na środku sali kinowej.

Latem do kin na całym świecie wchodzi wiele fajnych filmów. Niektóre z nich są szeroko reklamowane w telewizji, o innych dowiadujemy się dopiero widząc zwiastun w internecie bądź plakat w kinie. Na pewno masz jakieś letnie filmy, które są przez ciebie w szczególności wyczekiwane. Czy znajdzie się jeszcze wśród nich miejsce na którąś z naszych propozycji? Zobacz kilka ciekawych filmów, którym warto dać szansę latem i wybrać się na nie do kina.

Czytaj więcej...

Najpopularniejsze sondy

Nasze ciekawostki na FB

Ostatnie komentarze